Loki se vrátí v druhé sezóně

15. 7. 2021 - 10:30 | Novinky | Adam Homola

Loki se vrátí v druhé sezóně zdroj: Foto: Marvel

Disney právě finišuje svůj třetí marvelovský seriál, Loki a už teď víme, že se dočkáme druhé sezóny.

Tom Hiddleston se tak vrátí do své nejslavnější role, jak ostatně potvrdil sám Marvel přímo v poslední epizodě první sezóny Lokiho. V titulcích se totiž jednoduše napíše “Loki se vrátí v druhé sezóně”.

Loki je třetím seriálem Marvelu debutujícím na streamovací službě Disney+. Prvním byl poměrně unikátní WandaVision s Elizabeth Olsen a Paulem Bettanym a ti potvrdili, že v jejich případě šlo o jednorázový projekt a že druhá sezóna nebude.

Druhým byl The Falcon and the Winter Soldier. Ten působil zatím asi nejvíc jako typický Marvel a tam už máme potvrzeno, že další sezóna bude. Navíc se tam můžeme těšit na poměrně silné provázání s plánovaným celovečerním Kapitánem Amerikou.

Kdy se dočkáme druhé sezóny Lokiho zatím nevíme, teď se ještě nenatáčí, ale Marvel asi nebude chtít otálet a klidně to může stihnout někdy příští rok. Mezitím se na Disney+ dočkáme dalších seriálů od Marvelu, konkrétně se na nás řítí Hawkeye, Ms. Marvel, She Hulk a zatím nepojmenovaný seriál z Wakandy.

A tím to bezpochyby neskončí. Marvel už před časem ovládl kina a dominoval jim téměř každý rok a teď se zdá, že se mu velice solidně daří i v seriálové podobě. Není proto důvod do seriálů nešlapat ještě víc a hezky tak rozšiřovat své košaté univerzum.

zdroj: Marvel Studios

Zdroje: Marvel Studios

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.
Druhá Duna našla svého císaře, zahraje si ho Christopher Walken

Druhá Duna našla svého císaře, zahraje si ho Christopher Walken

13. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Natáčet by se mělo začít letos na podzim a s premiérou se pak počítá na říjen příštího roku.
Avatar 2 ještě není v kinech a už atakuje rekordy

Avatar 2 ještě není v kinech a už atakuje rekordy

12. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Před pár dny jsme tu měli první ukázku na Avatar 2, která se hned zařadila k těm vůbec nesledovanějším upoutávkám v historii.
Disney+ spouští v Česku předběžnou registraci s obrovskou slevou

Disney+ spouští v Česku předběžnou registraci s obrovskou slevou

11. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Disney+ přijde do Česka už 14. června, tedy zhruba za měsíc a teď se můžete do nové streamovací služby už předběžně zaregistrovat.