Loki se vrátí v druhé sezóně

15. 7. 2021 - 10:30 | Novinky | Adam Homola

Loki se vrátí v druhé sezóně zdroj: Foto: Marvel

Disney právě finišuje svůj třetí marvelovský seriál, Loki a už teď víme, že se dočkáme druhé sezóny.

Tom Hiddleston se tak vrátí do své nejslavnější role, jak ostatně potvrdil sám Marvel přímo v poslední epizodě první sezóny Lokiho. V titulcích se totiž jednoduše napíše “Loki se vrátí v druhé sezóně”.

Loki je třetím seriálem Marvelu debutujícím na streamovací službě Disney+. Prvním byl poměrně unikátní WandaVision s Elizabeth Olsen a Paulem Bettanym a ti potvrdili, že v jejich případě šlo o jednorázový projekt a že druhá sezóna nebude.

Druhým byl The Falcon and the Winter Soldier. Ten působil zatím asi nejvíc jako typický Marvel a tam už máme potvrzeno, že další sezóna bude. Navíc se tam můžeme těšit na poměrně silné provázání s plánovaným celovečerním Kapitánem Amerikou.

Kdy se dočkáme druhé sezóny Lokiho zatím nevíme, teď se ještě nenatáčí, ale Marvel asi nebude chtít otálet a klidně to může stihnout někdy příští rok. Mezitím se na Disney+ dočkáme dalších seriálů od Marvelu, konkrétně se na nás řítí Hawkeye, Ms. Marvel, She Hulk a zatím nepojmenovaný seriál z Wakandy.

A tím to bezpochyby neskončí. Marvel už před časem ovládl kina a dominoval jim téměř každý rok a teď se zdá, že se mu velice solidně daří i v seriálové podobě. Není proto důvod do seriálů nešlapat ještě víc a hezky tak rozšiřovat své košaté univerzum.

zdroj: Marvel Studios

Zdroje: Marvel Studios

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Flash Gordon od Taiky Waititiho bude nakonec hraný

Flash Gordon od Taiky Waititiho bude nakonec hraný

3. 8. 2021 | Novinky | Adam Homola

Místy to vypadá, že oscarový Taika Waititi neví kam dřív skočit. Má hromadu rozjetých projektů, jeden zajímavější než druhý a zatím to pořád zvládá.
Venom 2: Carnage přichází, ale pořád se drží zpátky

Venom 2: Carnage přichází, ale pořád se drží zpátky

2. 8. 2021 | Trailery | Adam Homola

V pořadí druhý trailer na druhého Venoma je tady a jakkoliv se tváří výrazně líp než ten první, pořád se tak trochu drží zpátky.
Stylová jízda s vraždou uprostřed, tak zatím působí Klan Gucci

Stylová jízda s vraždou uprostřed, tak zatím působí Klan Gucci

2. 8. 2021 | Trailery | Adam Homola

První trailer na Klan Gucci je tady a má ohromný styl, jak se ostatně dalo čekat.
Na co koukat v červenci: Šílení superhrdinové a atletické legendy

Na co koukat v červenci: Šílení superhrdinové a atletické legendy

30. 7. 2021 | Téma | Matěj Svoboda

Během druhého prázdninového měsíce budete moci vyrazit do kina na drsnou komiksovku, ambiciózní české drama o legendárním atletovi nebo akčně-komediální jízdu s Ryanem Reynoldsem.