Krokodýl Dundee se vrací, ale...

24. 1. 2018 9:54 - Dokina.cz | Autor: Adam Homola

Krokodýl Dundee se vrací, ale... Zdroj: Archiv

Pamatujete na film Krokodýl Dundee? Aby taky ne, v televizi běžel každou chvíli a dostal dvě pokračování. A světe div se, on se teď chystá další díl.

Jestli to tedy můžeme nazvat pokračováním a jestli se z toho nakonec nevyloupne něco jiného. O natáčení Dundee: The Son of a Legend Returns Home nikdo nevěděl, a ještě teď tomu nechce půlka internetu věřit.

Druhá půlka se mezitím baví povedenými teasery, kdy je v jednom pouze Danny McBride a ve druhém už i slušná posila: Chris Hemsworth. Je to skutečný film? Je to promyšlená reklama? Nějaký sofistikovaný drahý vtip?

Co z toho nakonec vyleze teprve uvidíme, nicméně už teď je zajímavé sledovat začínající kampaň, kterou si pro nás McBride připravil. „Film“ má i něco jako synopsi, která mluví o nezvěstném Krokodýlu Dundeem.

Ten se prý ztratil v australské divočině a jediný kdo ho může najít, je jeho velkohubý americký syn, o kterém nikdo nevěděl že existuje. McBride tak hraje Briana Dundeeho, syna legendy, který teď musí probudit své australské kořeny a vydat se vstříc velkému dobrodružství. A dostát rodinnému jménu, což nebude jednoduché…

dundee 2018 film 01 Zdroj: Archiv

dundee 2018 film 02 Zdroj: Archiv

dundee 2018 film 03 Zdroj: Archiv

dundee 2018 film 04 Zdroj: Archiv

dundee 2018 film 06 Zdroj: Archiv

dundee 2018 film 07 Zdroj: Archiv

dundee 2018 film 08 Zdroj: Archiv

Zdroje: dundeemovie.com

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

24. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Captain Marvel loni nikomu zrak nevytřel, díru do světa neudělal a stejně utržil víc jak miliardu dolarů jen z kin. První ženský film od Marvelu dostane již brzy pokračování a horší to snad nebude.
Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

23. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Režisér Taika Waititi si už stihl vydobýt ve filmovém světě zajímavé postavení. Originální a vizuálně hodně nápaditý režisér si nejdřív točil na Novém Zélandu svoje malé, trošku divné, ale hodně zábavné filmy, pak ovšem dostal nabídku na třetího Thora.
Recenze: Dolittle – Robert Downey Jr. a spousta zvířátek

Recenze: Dolittle – Robert Downey Jr. a spousta zvířátek

22. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Robert Downey Jr. to vloni zabalil jako Iron Man, a i když se šeptá, že jeho Tonyho Starka možná uvidíme v Black Widow, comicsové brnění už prakticky pověsil na hřebík.
Spravedlnost podle Spensera je dalším a jiným akčňákem od Berga a Wahlberga

Spravedlnost podle Spensera je dalším a jiným akčňákem od Berga a Wahlberga

21. 1. 2020 | Trailery | Adam Homola

Netflix ulovil další zajímavou tvůrčí dvojici a výsledek uvidíme už brzy. Peter Berg a Mark Wahlberg spolu rozhodně netočí poprvé, jenže zatímco jejich předchozí filmy byly spíše vážnější, Spravedlnost podle Spensera vypadá poněkud odlehčeně.