Koupili jsme zoo

6. 4. 2012 - 13:15 | Téma | red

Koupili jsme zoo zdroj: tisková zpráva

Přidat mezi oblíbené zdroje na Googlu

Koupili jsme zoo je skutečný, vtipný a povzbuzující příběh o magické síle rodiny, která dokáže držet pohromadě tváří v tvář výjimečným podmínkám a situacím.

 Svobodný otec hledá způsob, jak znovu nastartovat chod své neúplné rodiny. Jako řešení zvolí stěhování do nově zakoupeného domu, jehož součástí je ale také Zoo, uprostřed níž stojí. Zoo také poslouží jako další krok k novému životu, neboť otec se svými dvěma dětmi se rozhodnou obnovit zašlou slávu této uvadající zvířecí atrakce. A jejich snažení potřebuje nejen hodně práce, ale i optimismu a humoru.

Benjamin Mee (Matt Damon) je losangeleský autor novinových sloupků a příležitostný spisovatel dobrodružné literatury, který jako svobodný otec čelí problémům souvisejícím s výchovou dvou dětí. Ve víře, že nový začátek a nový start pomůže obnovit pocity rodinné sounáležitosti, rozhodne se Mee opustit svoji práci a koupit starý venkovský dům s ohromnými pozemky a jedním speciálním bonusem – Rosemorskou zoologickou zahradou, kde žijí desítky zvířat, o které se stará chovatelka Kelly Foster (Scarlett Johansson) a její oddaný tým.

Koupili jsme zoo

S absolutně nulovými zkušenostmi, omezeným časem a minimálními financemi se Mee s podporou své rodiny a místní party vydá na těžkou cestu k znovuotevření zoo. Teď už Benjamin o dobrodružném příběhu nepíše, teď jedno takové dobrodružství žije.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Chirurgové nekončí, odnož seriálu se přenese do Texasu

Chirurgové nekončí, odnož seriálu se přenese do Texasu

20. 5. 2026 | Novinky | Tamara Černá

Televizní stanice ABC oficiálně objednala nový spin-off seriálu Chirurgové, který tentokrát opustí Seattle a zamíří do venkovského Texasu. Podle Variety půjde o zcela nový příběh s novými postavami, což představuje výraznou změnu oproti předchozím spin-offům slavné nemocniční série.
Travolta uvedl v Cannes svůj vlastní film, někteří kritici ho ztrhali jako vyprázdněnou frašku

Travolta uvedl v Cannes svůj vlastní film, někteří kritici ho ztrhali jako vyprázdněnou frašku

19. 5. 2026 | Novinky | Tamara Černá

John Travolta letos v Cannes představil svůj režijní debut Propeller One-Way Night Coach, ale místo triumfálního návratu přišla spíše vlna rozpačitých reakcí.
True crime snímek Neznámí patří mezi nejlepší ve svém žánru, proč si ho nikdo nevšímá?

True crime snímek Neznámí patří mezi nejlepší ve svém žánru, proč si ho nikdo nevšímá?

19. 5. 2026 | Novinky | Tamara Černá

Netflix znovu připomněl nenápadný australský thriller Neznámí, který při svém uvedení v roce 2022 sice získal velmi silné recenze kritiků, ale mezi širokým publikem prakticky zapadl.
Gillian Anderson okouzlila Cannes svým netradičním slasher hororem pro náročné

Gillian Anderson okouzlila Cannes svým netradičním slasher hororem pro náročné

18. 5. 2026 | Novinky | Tamara Černá

Horor Teenage Sex and Death at Camp Miasma se po premiéře na festivalu v Cannes rychle zařadil mezi nejdiskutovanější žánrové filmy letošního roku. Novinka režisérky Jane Schoenbrun, která se proslavila experimentálním hororem Světlo v bedně, podle kritiků kombinuje klasický slasher s psychologickým surrealismem a velmi nepříjemnou atmosférou.