Komedie Pařba ve Vegas porazila Avatar v nominacích na filmovou cenu MTV

14. 5. 2010 - 8:00 | Téma | red

Komedie Pařba ve Vegas porazila Avatar v nominacích na filmovou cenu MTV zdroj: tisková zpráva

Komedie Pařba ve Vegas je hlavním adeptem na filmovou cenu MTV, která se bude předávat počátkem června. Za sebou nechala takové trháky jako Avatar a Twilight sága: Nový měsíc, uvedla dnes agentura Reuters s odvoláním na MTV.

Hvězdy filmu Twilight sága Kristen Stewartová, Robert Pattinson a Taylor Lautner soutěží i v nové kategorii světová superhvězda. Pařba ve Vegas získala šest nominací, mezi nimi nejlepší film, nejlepší darebák (Ken Jeong) a nejlepší komediální výkon (herec Bradley Cooper).

Avatar, nejvýdělečnější film všech dob, a Twilight sága: Nový měsíc mají každý pět nominací, Harry Potter a Princ dvojí krve a komedie Sandry Bullockové Návrh získaly po čtyřech nominacích.
Bullocková nasbírala nominace v kategorii nejlepší ženský výkon za roli v oscarovém dramatu Zrození šampiona a za nejlepší komediální výkon ve filmu Návrh.

Avatar

V populární kategorii nejlepší polibek má dvě nominace Stewartová, a to za polibek s Robertem Pattinsonem ve filmu Twilight sága: Nový měsíc a za lesbické objetí s Dakotou Fanningovou v hudebním dramatu The Runaways. Taylor Lautner a jeho bývalá přítelkyně, zpěvačka country Taylor Swiftová, soutěží se svým polibkem z filmu Na sv. Valentýna.

O nominacích rozhodli fanoušci, kteří také vyberou vítěze hlasováním na internetových stránkách MovieAwards.MTV.com od včerejška do 5. června.

Celý seznam nominací na filmové ceny MTV jsou na webových stránkách a hlavní trofej Zlatý popcorn bude předána vítězům 6. června v Los Angeles v přímém televizním přenosu, který bude moderovat herec Aziz Ansari, známý ze seriálu Parks and Recreation.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.
Druhá Duna našla svého císaře, zahraje si ho Christopher Walken

Druhá Duna našla svého císaře, zahraje si ho Christopher Walken

13. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Natáčet by se mělo začít letos na podzim a s premiérou se pak počítá na říjen příštího roku.
Avatar 2 ještě není v kinech a už atakuje rekordy

Avatar 2 ještě není v kinech a už atakuje rekordy

12. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Před pár dny jsme tu měli první ukázku na Avatar 2, která se hned zařadila k těm vůbec nesledovanějším upoutávkám v historii.
Disney+ spouští v Česku předběžnou registraci s obrovskou slevou

Disney+ spouští v Česku předběžnou registraci s obrovskou slevou

11. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Disney+ přijde do Česka už 14. června, tedy zhruba za měsíc a teď se můžete do nové streamovací služby už předběžně zaregistrovat.