Komedie Pařba ve Vegas porazila Avatar v nominacích na filmovou cenu MTV

14. 5. 2010 - 8:00 | Téma | red

Komedie Pařba ve Vegas porazila Avatar v nominacích na filmovou cenu MTV zdroj: tisková zpráva

Komedie Pařba ve Vegas je hlavním adeptem na filmovou cenu MTV, která se bude předávat počátkem června. Za sebou nechala takové trháky jako Avatar a Twilight sága: Nový měsíc, uvedla dnes agentura Reuters s odvoláním na MTV.

Hvězdy filmu Twilight sága Kristen Stewartová, Robert Pattinson a Taylor Lautner soutěží i v nové kategorii světová superhvězda. Pařba ve Vegas získala šest nominací, mezi nimi nejlepší film, nejlepší darebák (Ken Jeong) a nejlepší komediální výkon (herec Bradley Cooper).

Avatar, nejvýdělečnější film všech dob, a Twilight sága: Nový měsíc mají každý pět nominací, Harry Potter a Princ dvojí krve a komedie Sandry Bullockové Návrh získaly po čtyřech nominacích.
Bullocková nasbírala nominace v kategorii nejlepší ženský výkon za roli v oscarovém dramatu Zrození šampiona a za nejlepší komediální výkon ve filmu Návrh.

Avatar

V populární kategorii nejlepší polibek má dvě nominace Stewartová, a to za polibek s Robertem Pattinsonem ve filmu Twilight sága: Nový měsíc a za lesbické objetí s Dakotou Fanningovou v hudebním dramatu The Runaways. Taylor Lautner a jeho bývalá přítelkyně, zpěvačka country Taylor Swiftová, soutěží se svým polibkem z filmu Na sv. Valentýna.

O nominacích rozhodli fanoušci, kteří také vyberou vítěze hlasováním na internetových stránkách MovieAwards.MTV.com od včerejška do 5. června.

Celý seznam nominací na filmové ceny MTV jsou na webových stránkách a hlavní trofej Zlatý popcorn bude předána vítězům 6. června v Los Angeles v přímém televizním přenosu, který bude moderovat herec Aziz Ansari, známý ze seriálu Parks and Recreation.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Stříhala původní Star Wars, teď kritizuje nové: „Otřesné“

Stříhala původní Star Wars, teď kritizuje nové: „Otřesné“

23. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Nová trilogie Star Wars je všechno, jen je jednomyslně opěvovaná. A teď se do ní pustila i editorka původní trilogie.
Ewan McGregor si pochvaluje natáčení seriálu Obi-Wan Kenobi

Ewan McGregor si pochvaluje natáčení seriálu Obi-Wan Kenobi

22. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Ewan McGregor si šel pro svoji první cenu Emmy za hlavní roli v seriálu Halston a při té příležitosti zmínil i svůj aktuálně nejočekávanější projekt.
Režisér Hellboye pošle do Uličky přízraků Bradleyho Coopera a Cate Blanchett

Režisér Hellboye pošle do Uličky přízraků Bradleyho Coopera a Cate Blanchett

21. 9. 2021 | Trailery | Adam Homola

Oscarový režisér Guillermo del Toro se vrací a zase to bude o monstrech, jen o těch trochu jiných.
Tom Hanks se vrací k Applu, tentokrát s pejskem a robotem

Tom Hanks se vrací k Applu, tentokrát s pejskem a robotem

21. 9. 2021 | Trailery | Adam Homola

V novém sci-fi dramatu Finch půjde o odhodlání titulního Finche (Hanks), jednoho z posledních lidí na světě, najít nového páníčka pro svého psa Goodyear.