Kill Bill se již chystá...

18. 6. 2004 - 21:06 | Téma | red

Kill Bill se již chystá... Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Quentin Tarantino dolaďuje ve střižně film KILL BILL. Officiální stránky filmu. Světová premiéra nového filmu Quentina Tarantina měla původně ozdobit nabitý program letošního MFF v Cannes, ale režisér se při náročném natáčení postupně dostal do časového skluzu

Kill_Bill

Světová premiéra nového filmu Quentina Tarantina měla původně ozdobit nabitý program letošního MFF v Cannes, ale režisér se při náročném natáčení postupně dostal do časového skluzu. Jeho dohoda se studiem Miramax byla od začátku jasná, filmoví obchodníci dají Quentinovi absolutní tvůrčí svobodu a kultovní režisér natočí dílo, které sám nazývá „nejlepší akční film všech dob“. Natáčení se zdrželo právě díky Tarantinově perfekcionismu a jeho snaze odvést dokonalou práci.

V tuto chvíli jsou natočeny i ty nejnáročnější záběry, přesně podle představ Quentina Tarantina a slavný filmař tráví dny i noci zavřený ve střižně. Tam ho nesmí rušit ani prezident Miramaxu Harvey Weinstein, který přivedl do kin řadu Oscarových hitů, včetně titulů Chicago, Anglický pacient, Čokoláda, Pravidla moštárny, Hodiny, Zamilovaný Shakespeare a pochopitelně Pulp Fiction. I když Kill Bill nestihl oslnit filmové Cannes, jeho americká premiéra plánovaná na 10. října 2003 není ohrožena. Současně, nebo jen s kratičkým zpožděním, bude film uveden na celém světě, včetně České republiky a Slovenska. Společnost Bioscop, která je tuzemským distributorem filmu, počítá s jeho uvedením ve stejný den jako v USA.

Protože do října je ještě daleko, musí vzít filmoví fanoušci zatím zavděk prvním trailerem, který je od minulého měsíce nasazen před velké hity do českých kin.

A pochopitelně nikdo by si neměl nechat ujít tarantinovsky stylizované webové stránky www.killbill.cz, kde lze už nyní každý den soutěžit o originální filmové tričko s motivem filmu Kill Bill.

Hlavní hvězdou filmu Kill Bill je Uma Thurmanová (Pulp Fiction: Historky z podsvětí) v roli odhodlané „Nevěsty“. Bývalá členka elitního zabijáckého komanda přežila den své svatby jen šťastnou náhodou a po pěti letech strávených v komatu baží po pomstě. „Nevěstě“ je jedno, proč se jí tehdy pokusila banda v čele s jejím nastávajícím Billem odrovnat. Jde jí o chladnokrevnou nelítostnou pomstu...

Vedle Umy Thurmanové uvidíme ve filmu Davida Carradina, Lucy Liu, Daryl Hannah a Michaela Madsena. Koordinátorem bojových scén je proslulý veterán hongkongského akčního filmu Woo-ping Yuen, který pomohl k úspěchu filmů Matrix nebo Tygr a Drak.

Film se natáčel více než devět měsíců ve Spojených státech, v Mexiku, v Japonsku a v Číně.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

20. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Vin Diesel si zahraje a rovnou bude i produkovat hranou verzi stolní hry Rock 'Em Sock 'Em Robots.
Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

19. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Koronavirus posunul plány všech velkých filmových studií, Marvel nevyjímaje. Velký odklad se týká i Shang-Chi, který dorazí v září a teď se představuje prvním teaserem.
Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

19. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Casting nového Indyho pokračuje a po oblíbené a nesmírně talentované Phoebe Waller-Bridge se k filmu přidává další skvělé jméno.
Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

16. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Liam Neeson se akčních thrillerů nevzdává, ostatně proč taky. Je to žánr, ve kterém se na stará kolena našel.