Kill Bill 2: Soundtrack

- Téma autor: red

Kdo všechno je na soundtracku k vlažně očekávanému druhému dílu Tarantinovy nejnovější řeže? Johnny Cash i Ennio Morricone. +Fotogalerie. Do premiéry Kill Bill 2 chybí pár týdnů. V Čechách se dokončení téhle Tarantinovy řeže dočkáme 22

Do premiéry Kill Bill 2 chybí pár týdnů. V Čechách se dokončení téhle Tarantinovy řeže dočkáme 22.4. Stejně jako u trojky matrixu, i v případě Kill Bill 2 se producentům nedaří vyvolat na filmových serverech pozitivní očekávání. Převládá spíše rozčarování nad nepodařenými upoutávkami a laxním přístupem vývojářů webových stránek.
Mohlo by se stát, že z Tarantinových filmů budou za něco stát jenom scénáře a soundtracky? Klidně. Tady je seznam skladeb ze soundtracku ke Kill Bill 2, který vyjde 13.4. u Maverick Records. Vypadá to hodně vyladěně. Na rozdíl od filmu.

SOUNDTRACK KILL BILL 2:
1 A FEW WORDS FROM THE BRIDE - Uma Thurman
2 GOODNIGHT MOON - Shivaree
3 IL TRAMONTO - Ennio Morricone
4 CAN'T HARDLY STAND IT - Charlie Feathers
5 TU MIRÁ (edit) - Lole Y Manuel
6 MOTORCYCLE CIRCUS - Luis Bacalov (from movie "Summertime Killer")
7 THE CHASE - Alan Reeves, Phil Steele and Philip Brigham
8 THE LEGEND OF PAI MEI - David Carradine and Uma Thurman
9 L'ARENA - Ennio Morricone
10 A SATISFIED MIND - Johnny Cash
11 A SILHOUETTE OF DOOM - Ennio Morricone
12 ABOUT HER - Malcolm McLaren
13 TRULY AND UTTERLY BILL - David Carradine and Uma Thurman
14 MALAGUENA SALEROSA - Chingon
15 URAMI BUSHI - Meiko Kaji
. . . The RZA (skrytá věc - bude upřesněno)

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.