John Wick přijel do Prahy

10. 11. 2022 - 10:00 | Novinky | Matěj Svoboda

John Wick přijel do Prahy zdroj: Foto: Lionsgate

Spin-off Johna Wicka se bude točit v našem hlavním městě. A bude u toho i Keanu Reeves, i když tentokrát ve vedlejší roli.

V Česku se o tom už chvilku šeptalo a teď to konečně víme najisto. Keanu Reeves se vrátí jako John Wick a ne jen v dokončované čtyřce, kterou uvidíme na jaře, ale i ve spin-offu Ballerina. Ten se natáčí v Praze a charismatického herce u stihlo pár fanoušků potkat. Zbytek světa se to však oficiálně dozvídá až teď.

Nejspíš půjde o menší roli, protože Ballerina se nebude točit okolo Johna Wicka, ale mladé dívky, která prošla drsným výcvikem a stala se z ní profesionální nájemná vražedkyně. A teď se chce pomstít lidem zodpovědným za smrt její rodiny. Školu pro profesionální vražedkyně jsme navštívili už v Johnu Wickovi 3, tady by tedy měla dostat víc prostoru.

Hlavní role se ujme Ana de Armas. Ta v Praze natáčela i akční podívanou od Netflixu Gray Man, takže se jí naše hlavní město nejspíš dostalo pod kůži. Krom Reevese by se měl objevit i Ian McShane, který šéfuje v Johnu Wickovi hotelu Continental a za kameru se tentokrát nepostaví Chad Stahelski. Ten má totiž plný diář, a tak do svého světa plného stylových likvidátorů pustí Lena Wisemana, jenž má na kontě několik dílů série Underworld, novou verzi Total Recall nebo čtvrtou Smrtonosnou past.

Zdroje: Collider

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Na co koukat v prosinci: Druhý Avatar, naštvaný Santa a návrat Benoita Blanca

Na co koukat v prosinci: Druhý Avatar, naštvaný Santa a návrat Benoita Blanca

2. 12. 2022 | Téma | Matěj Svoboda

Konec roku bude v kinech velkolepý, vrací se totiž James Cameron se svým Avatarem. A nuda nebude ani na streamu, je libo pokračování detektivky Na nože?
První trailer na pátého Indiana Jonese je tady

První trailer na pátého Indiana Jonese je tady

2. 12. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak a je to tady! Po letech čekání a nespočtu odkladů je pátý Indy konečně natočený a my se můžeme pokochat první ukázkou.
Medvěd na koksu bude jedním z těch filmů, které často nevznikají

Medvěd na koksu bude jedním z těch filmů, které často nevznikají

1. 12. 2022 | Trailery | Adam Homola

Pokud se váš film jmenuje Medvěd na koksu (v originále Cocaine Bear), budí jistá očekávání. A novinka Elizabeth Bank svému názvu skutečně dostává.
Antonio Banderas se blýskne po boku Harrisona Forda v Indiana Jones 5

Antonio Banderas se blýskne po boku Harrisona Forda v Indiana Jones 5

30. 11. 2022 | Novinky | Adam Homola

Legendární španělský herec nepolevuje a objeví se i v nadcházejícím a netrpělivě očekávaném pátém Indiana Jonesovi. Nicméně on sám uvádí věci na pravou míru.