Jennifer Hudson poprve promluvila o vraždě nejbližších příbuzných

2. 7. 2010 - 12:00 | Téma | red

Jennifer Hudson poprve promluvila o vraždě nejbližších příbuzných zdroj: tisková zpráva

Jako něco, co je zcela mimo realitu, označila americká herečka Jennifer Hudsonová tragédii, při které před dvěma lety přišla o matku, bratra a synovce. Všichni byli zastřeleni. O neštěstí hovořila zpěvačka a držitelka Oscara na veřejnosti podle agentury Reuters poprvé až tento týden.

"Je to celé jako v mlze. Bylo to nereálné," řekla v jedné z epizod dokumentárního seriálu Behind the Music (Na pozadí hudby), kterou v pondělí vysílala americká kabelová stanice VH1. "Bylo to, jako bych vystoupila mimo sebe."

Hudson se proslavila v roce 2005 jako jedna z finalistek třetího ročníku televizní pěvecké soutěže American Idol. O rok později ztvárnila roli Effie Whiteové ve filmové adaptaci muzikálu Dreamgirls, za niž dostala Oscara, Zlatý glóbus i britskou cenu BAFTA. Loni se svou debutovou nahrávkou vyhrála Grammy za nejlepší R&B album.

O tři členy rodiny přišla Hudson v roce 2008. Těla její sedmapadesátileté matky a devětadvacetiletého bratra byla nalezena v rodném domě v Chicagu. Mrtvola sedmiletého synovce byla nalezena později v automobilu. Z trojnásobné vraždy byl obviněn William Balfour, bývalý manžel hereččiny sestry Julie.

Nyní osmadvacetiletá Hudson se po tragické události na několik měsíců uchýlila do ústraní. Dva týdny prý v podstatě pobývala v jedné místnosti s rodinou a přáteli a každý den se modlila.

Nedlouho po tragédii se zasnoubila s Davidem Otungou, jemuž loni v srpnu porodila syna. "Napodobuju ji (matku) v mnoha věcech, protože to byla tak skvělá máma," řekla Hudson s tím, že chce, aby syn dostal stejnou lásku a výchovu, jakou dostala ona.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.