Indiana Jones 5 přidává Phoebe Waller-Bridge

12. 4. 2021 - 10:10 | Novinky | Adam Homola

Indiana Jones 5 přidává Phoebe Waller-Bridge zdroj: Foto: Lucasfilm

Po celé řadě odkladů a komplikací se nový Indiana Jones začne natáčet v červenci, tentokrát už snad doopravdy.

Harrison Ford se vrátí a Disney teď oznámili, že se k němu přidá Phoebe Waller-Bridge. Tu můžete znát díky výborným seriálům Fleabag, nebo Killing Eve. Waller-Bridge ale třeba také nedávno pomáhala se scénářem nové bondovky Není čas zemřít.

Režisér pátého Indiana Jonese James Mangold (Wolverine, Logan, Ford v. Ferrari) si nový herecký přírůstek pochvaluje a v tiskové zprávě je nadšený i z celého kreativního týmu za kamerou.

Vedle Forda se totiž vrací další legenda, a to skladatel John Williams, který má na kontě nespočet ikonických soundtracků, včetně právě původní hudby k Indianu Jonesovi.

Původní režisér celé série Steven Spielberg od filmu ale ruce pryč nedává. Společně s dalšími veterány (např. Frank Marshall, Kathleen Kennedy) bude pětku produkovat.

Natáčet by se mělo začít už v červenci a hotového filmu se pak dočkáme za rok, v červenci 2022.

Pátý Indiana Jones je tak konečně za dveřmi. Natáčení se může pořád ještě odložit, ostatně nebylo by to poprvé, nicméně teď to vypadá, že si to konečně všechno sedlo, že do sebe konečně zapadly všechny důležité díly a že se první klapka skutečně blíží.

Harrisonu Fordovi bude tou dobou už 79 let, tudíž žádné kaskadérské kousky od něj čekat nemůžeme, ale od toho jsou dvojníci a kaskadéři. A bude zajímavé sledovat, jak se zrovna s tímhle Mangold popere a nakolik se bude ve filmu jen povídat a nakolik dojde i na nějakou tu akci, která k Indymu chtě nechtě patří.

zdroj: Lucasfilm

Zdroje: Disney , Lucasfilm

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Populární Trol Netflixu se dočká pokračování

Populární Trol Netflixu se dočká pokračování

22. 9. 2023 | Novinky | Adam Homola

Netflix dal zelenou pokračování loňské senzace Trol, která je v současnosti rekordmanem v počtu zhlédnutí neanglického filmu na této platformě - za prvních 91 dní nasbírala 103 milionů zhlédnutí.
Percy Jackson si dá na Disney+ reparát už v prosinci

Percy Jackson si dá na Disney+ reparát už v prosinci

22. 9. 2023 | Trailery | Adam Homola

Rick Riordan se pokusí nabídnout věrnější adaptaci svých knih o Percym Jacksonovi v připravovaném seriálu Percy Jackson a Olympané, který vyjde 20. prosince.
Nicolas Cage chystá další divný nezávislý film, podívejte se na trailer

Nicolas Cage chystá další divný nezávislý film, podívejte se na trailer

21. 9. 2023 | Trailery | Adam Homola

Nicolas Cage se pustil do nezávislé kinematografie a v připravovaném komediálním dramatu společnosti A24 Dream Scenario si zkusí zase něco nového.
Loki dorazí dřív, Tom Hiddleston vás ještě mezitím zve za kulisy

Loki dorazí dřív, Tom Hiddleston vás ještě mezitím zve za kulisy

21. 9. 2023 | Trailery | Adam Homola

Disney+ a Marvel posunuly datum premiéry očekávané druhé série seriálu Loki na čtvrtek 5. října, což je posun oproti původně plánovanému začátku 6. října.