Home Cinema 2009

16. 10. 2009 - 12:41 | Téma | red

Home Cinema 2009 zdroj: tisková zpráva

Od 15. do 17. října 2009 v Praze. Pátý ročník výstavy Home Cinema Praha 2009 se uskuteční od 15. do 17. října 2009. Výstavu pořádá společnost Red Lion v kongresových centrech komplexu hotelu Angelo / Andel´/ Suites a sálech multiplexu Village Cinemas na Smíchově

Pátý ročník výstavy Home Cinema Praha 2009 se uskuteční od 15. do 17. října 2009. Výstavu pořádá společnost Red Lion v kongresových centrech komplexu hotelu Angelo / Andel´/ Suites a sálech multiplexu Village Cinemas na Smíchově. (Hlavní vchod na výstavu Radlická 1g 15 00 00 Praha 5 – Smíchov.) Otvírací doba je 10.00 až 18.00 h. Čtvrtek 15. a pátek 16. října je určen odborné veřejnosti, filmovým a hudebním profesionálům a zástupcům medii, ale i na tyto dny lze zakoupit vstupenku.

Účast na Home Cinema Praha 2009 potvrdilo více než 40 vystavovatelů z oblasti videa a domácího kina, audia, High End, instalací, řídicích systémů a nově také televizního vysílání v HD TV a car programu. Oproti předchozím ročníkům se součástí výstavy stanou odborné konference se zahraniční účastí, poradny, ale také autogramiády a premiérové předvedení filmů na nosičích Blu-ray Disc.

Mezi tradiční vystavovatele patří Eurostar se značkami Denon, Bowers & Wilkins, Rotel, BaSys (Pioneer, Loewe, Bose), Sony, JVC, CPT Praha (Onkyo, Jamo), Sharp, K+ B progres (Yamaha, Quadral), DSI Czech (Harman Kardon, JBL, Infinity), Perfect Sound (Tannoy, Alpine, Arcam), High End Audio Studio, KAS audio, Canton, AQ (Errad, B-Tech), Neo, Vogel´s, Belkin, Profi Gold, Eizo, Vivateq nebo Media Control (Marantz, Cabasse, Crestron). Premiérové tituly z období podzim a zima 2009 na Blu-ray discích pocházejí z nabídky Bontonfilm, Magic Box, Forum Home Entertainment, Sony Music Entertainment a další. Klasické české filmy poskytne Filmexport Home video.

Zcela poprvé se na výstavě představí německý výrobce luxusních televizorů Metz, Skylink, reprosystémy KEF, dále sluchátka Beyerdynamic, stolky pod televizory Sonorous nebo kapesní projektory Aiptek. Samostatnou expozici s digitálními projektory nabídne návštěvníkům společnost Epson. Zpátky se na výstavu vracejí PlayStation, Verbatim a Pro-ject.

Pro náročné příznivce domácího kina je v sobotu připraveno setkání na téma „High End jako zážitek“.

Souběžně s výstavou se poprvé představí Blu-ray Fest 2009.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství dorazí v dubnu

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství dorazí v dubnu

24. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Třetí díl spinoffu Harryho Pottera jménem Fantastická zvířata má datum premiéry i nový název.
Stříhala původní Star Wars, teď kritizuje nové: „Otřesné“

Stříhala původní Star Wars, teď kritizuje nové: „Otřesné“

23. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Nová trilogie Star Wars je všechno, jen je jednomyslně opěvovaná. A teď se do ní pustila i editorka původní trilogie.
Ewan McGregor si pochvaluje natáčení seriálu Obi-Wan Kenobi

Ewan McGregor si pochvaluje natáčení seriálu Obi-Wan Kenobi

22. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Ewan McGregor si šel pro svoji první cenu Emmy za hlavní roli v seriálu Halston a při té příležitosti zmínil i svůj aktuálně nejočekávanější projekt.
Režisér Hellboye pošle do Uličky přízraků Bradleyho Coopera a Cate Blanchett

Režisér Hellboye pošle do Uličky přízraků Bradleyho Coopera a Cate Blanchett

21. 9. 2021 | Trailery | Adam Homola

Oscarový režisér Guillermo del Toro se vrací a zase to bude o monstrech, jen o těch trochu jiných.