Home Cinema 2009

16. 10. 2009 - 12:41 | Téma | red

Home Cinema 2009 zdroj: tisková zpráva

Od 15. do 17. října 2009 v Praze. Pátý ročník výstavy Home Cinema Praha 2009 se uskuteční od 15. do 17. října 2009. Výstavu pořádá společnost Red Lion v kongresových centrech komplexu hotelu Angelo / Andel´/ Suites a sálech multiplexu Village Cinemas na Smíchově

Pátý ročník výstavy Home Cinema Praha 2009 se uskuteční od 15. do 17. října 2009. Výstavu pořádá společnost Red Lion v kongresových centrech komplexu hotelu Angelo / Andel´/ Suites a sálech multiplexu Village Cinemas na Smíchově. (Hlavní vchod na výstavu Radlická 1g 15 00 00 Praha 5 – Smíchov.) Otvírací doba je 10.00 až 18.00 h. Čtvrtek 15. a pátek 16. října je určen odborné veřejnosti, filmovým a hudebním profesionálům a zástupcům medii, ale i na tyto dny lze zakoupit vstupenku.

Účast na Home Cinema Praha 2009 potvrdilo více než 40 vystavovatelů z oblasti videa a domácího kina, audia, High End, instalací, řídicích systémů a nově také televizního vysílání v HD TV a car programu. Oproti předchozím ročníkům se součástí výstavy stanou odborné konference se zahraniční účastí, poradny, ale také autogramiády a premiérové předvedení filmů na nosičích Blu-ray Disc.

Mezi tradiční vystavovatele patří Eurostar se značkami Denon, Bowers & Wilkins, Rotel, BaSys (Pioneer, Loewe, Bose), Sony, JVC, CPT Praha (Onkyo, Jamo), Sharp, K+ B progres (Yamaha, Quadral), DSI Czech (Harman Kardon, JBL, Infinity), Perfect Sound (Tannoy, Alpine, Arcam), High End Audio Studio, KAS audio, Canton, AQ (Errad, B-Tech), Neo, Vogel´s, Belkin, Profi Gold, Eizo, Vivateq nebo Media Control (Marantz, Cabasse, Crestron). Premiérové tituly z období podzim a zima 2009 na Blu-ray discích pocházejí z nabídky Bontonfilm, Magic Box, Forum Home Entertainment, Sony Music Entertainment a další. Klasické české filmy poskytne Filmexport Home video.

Zcela poprvé se na výstavě představí německý výrobce luxusních televizorů Metz, Skylink, reprosystémy KEF, dále sluchátka Beyerdynamic, stolky pod televizory Sonorous nebo kapesní projektory Aiptek. Samostatnou expozici s digitálními projektory nabídne návštěvníkům společnost Epson. Zpátky se na výstavu vracejí PlayStation, Verbatim a Pro-ject.

Pro náročné příznivce domácího kina je v sobotu připraveno setkání na téma „High End jako zážitek“.

Souběžně s výstavou se poprvé představí Blu-ray Fest 2009.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

16. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Liam Neeson se akčních thrillerů nevzdává, ostatně proč taky. Je to žánr, ve kterém se na stará kolena našel.
Vesmír, magnety a vzkříšení Hana, taková je nová ukázka na Rychle a zběsile 9

Vesmír, magnety a vzkříšení Hana, taková je nová ukázka na Rychle a zběsile 9

15. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Další díl Rychle a zběsile měl být sice dávno za námi, ale z loňské premiéry kvůli covidu sešlo a filmu se tak dočkáme letos.
Armáda mrtvých: Bautistovi stojí v cestě ke 200 milionům dolarů horda zombíků

Armáda mrtvých: Bautistovi stojí v cestě ke 200 milionům dolarů horda zombíků

14. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Las Vegas je plné peněz i zombíků a Dave Bautista se s tím pokusí něco udělat.
Jednu ze záporných postav si v novém Shazam zahraje Lucy Liu

Jednu ze záporných postav si v novém Shazam zahraje Lucy Liu

13. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Do připravovaného pokračování komiksárny Shazam! se přidává Lucy Liu.