Home Cinema 2008

15. 7. 2009 - 13:26 | Téma | red

Home Cinema 2008 zdroj: tisková zpráva

Od čtvrtka 23. října do soboty 25. října v pražském hotelu Diplomat. Čtvrtý ročník výstavy o domácí zábavě Home Cinema Praha 2008 se koná od čtvrtka 23. října do soboty 25

Hotel Diplomat Čtvrtý ročník výstavy o domácí zábavě Home Cinema Praha 2008 se koná od čtvrtka 23. října do soboty 25. října v pražském hotelu Diplomat. Charakterizuje aktuální trendy v domácí zábavě v podobě televizorů a projektorů s vysokým rozlišením Full HD v kombinaci s Blu-ray přehrávači. Celkově se výstavy zúčastní zhruba čtyřicet vystavovatelů a 130 v převážné většině velmi prestižních značek. Díky tomu se Home Cinema Praha 2008 stává největší oborovou výstavou na téma domácí zábavy v České republice.

Expozice v takřka dvaceti sálech a saloncích a trojice foyere doplní doprovodný program v podobě přednášek a prezentací na téma vysoké rozlišení obrazu, řídící systémy nebo instalace komponentů.

Hotel Diplomat Technologii Blu-ray Disc podporují především značky Sony, Pioneer, Sharp, Denon, Hitachi nebo nově JVC. Reprezentativní zastoupení na výstavě mají výrobci AV receiverů jako Onkyo, Denon, Marantz, Pioneer, Sony, Harman Kardon nebo nově Yamaha. Naprostá většiny z nich představí modely s novými kodeky pro prostorový zvuku 7.1, který využívá výhradně Blu-ray Disc.

Stále se rozšiřují expozice s nabídkou reprosoustav značek od jako B& W, Cabasse, Jamo, JBL, AQ, Infinity, Mordaunt-Short, Waterfall nebo Bose. Nově se představí Canton, Tannoy nebo Quadral. Chybět nebudou ani digitální videokamery s vysokým rozlišením od JVC nebo Sony. Zásadní informace pro komfortní vybavení bytu lze získat o řídících systémech nebo instalacích, které zahrnují škálu produktů až po kompletní vybavení inteligentních domů. Jsou spojeny s produkty Crestron nebo Vivateq. Luxusní modely z kategorie High End zastupují na výstavě společnosti Eurostar, Media Control nebo Audio Ego.

Výstava bude otevřena od 10 do 18 hodin vstupenka na pátek nebo sobotu stojí 100 Kč.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

24. 5. 2022 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Spock, dinosauři, Neo, Darth Vader a E. T. v Rudolfinu - to bude koncert Filmové filharmonie, na kterém zazní hudba ze sci-fi filmů jako Star Trek, Matrix, Jurský park, E. T. Mimozemšťan, Star Wars a mnoha dalších. Orchestr tak 4. června uzavře sezonu jedním z nejpopulárnějších koncertních témat, která má ve svém repertoáru.
Trailer na Thor: Láska jako hrom tahá esa z rukávu: Christian Bale, Russell Crowe a další

Trailer na Thor: Láska jako hrom tahá esa z rukávu: Christian Bale, Russell Crowe a další

24. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Zároveň tu ale nechybí ani osudovost, důraz na vztahy, nebo Natalie Portman jako ženský Thor.
Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.
Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

23. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Jason Momoa se nefláká a skáče z jednoho projektu do druhého. Vedle nového Aquamana totiž chystá i novou rodinnou akční komedii.