Home Cinema 2008

15. 7. 2009 - 13:26 | Téma | red

Home Cinema 2008 zdroj: tisková zpráva

Od čtvrtka 23. října do soboty 25. října v pražském hotelu Diplomat. Čtvrtý ročník výstavy o domácí zábavě Home Cinema Praha 2008 se koná od čtvrtka 23. října do soboty 25

Hotel Diplomat Čtvrtý ročník výstavy o domácí zábavě Home Cinema Praha 2008 se koná od čtvrtka 23. října do soboty 25. října v pražském hotelu Diplomat. Charakterizuje aktuální trendy v domácí zábavě v podobě televizorů a projektorů s vysokým rozlišením Full HD v kombinaci s Blu-ray přehrávači. Celkově se výstavy zúčastní zhruba čtyřicet vystavovatelů a 130 v převážné většině velmi prestižních značek. Díky tomu se Home Cinema Praha 2008 stává největší oborovou výstavou na téma domácí zábavy v České republice.

Expozice v takřka dvaceti sálech a saloncích a trojice foyere doplní doprovodný program v podobě přednášek a prezentací na téma vysoké rozlišení obrazu, řídící systémy nebo instalace komponentů.

Hotel Diplomat Technologii Blu-ray Disc podporují především značky Sony, Pioneer, Sharp, Denon, Hitachi nebo nově JVC. Reprezentativní zastoupení na výstavě mají výrobci AV receiverů jako Onkyo, Denon, Marantz, Pioneer, Sony, Harman Kardon nebo nově Yamaha. Naprostá většiny z nich představí modely s novými kodeky pro prostorový zvuku 7.1, který využívá výhradně Blu-ray Disc.

Stále se rozšiřují expozice s nabídkou reprosoustav značek od jako B& W, Cabasse, Jamo, JBL, AQ, Infinity, Mordaunt-Short, Waterfall nebo Bose. Nově se představí Canton, Tannoy nebo Quadral. Chybět nebudou ani digitální videokamery s vysokým rozlišením od JVC nebo Sony. Zásadní informace pro komfortní vybavení bytu lze získat o řídících systémech nebo instalacích, které zahrnují škálu produktů až po kompletní vybavení inteligentních domů. Jsou spojeny s produkty Crestron nebo Vivateq. Luxusní modely z kategorie High End zastupují na výstavě společnosti Eurostar, Media Control nebo Audio Ego.

Výstava bude otevřena od 10 do 18 hodin vstupenka na pátek nebo sobotu stojí 100 Kč.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Prequel Šíleného Maxe se odkládá, Furiosy se dočkáme až v roce 2024

Prequel Šíleného Maxe se odkládá, Furiosy se dočkáme až v roce 2024

16. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Mad Max: Zběsilá cesta patří k tomu nejlepšímu, co na poli akčních filmů vzniklo, a to nejen za posledních deset let.
Padla poslední klapka disneyovského Predátora

Padla poslední klapka disneyovského Predátora

15. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Ani jsme se nenadáli a další Predátor je hotový, respektive míří z placu do postprodukce.
Bondovka Není čas zemřít představuje nové agentky

Bondovka Není čas zemřít představuje nové agentky

14. 9. 2021 | Trailery | Adam Homola

James Bond na to nebude v novém filmu sám, to už víme nějakou dobu. A teď se můžete na nové agentky podívat hezky zblízka.
Tom Cruise si může oddechnout. Konečně dotočil další Mission Impossible

Tom Cruise si může oddechnout. Konečně dotočil další Mission Impossible

13. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Sedmá Mission Impossible je hotová, ale osmička Cruise ještě pořád čeká.