Home Cinema 2007

10. 10. 2007 - 13:30 | Téma | red

Home Cinema 2007 zdroj: tisková zpráva

od čtvrtka 18. října do soboty 20. října v pražském hotelu Diplomat. Třetí ročník výstavy Home Cinema o domácí zábavě se uskuteční od čtvrtka 18. října do soboty 20

Třetí ročník výstavy Home Cinema o domácí zábavě se uskuteční od čtvrtka 18. října do soboty 20. října v hotelu Diplomat (Evropská 15 v Praze 6 v blízkosti metra Dejvická). Návštěvníci budou mít možnost se podrobně seznámit s technologiemi vysokého rozlišení obrazu, optických nosičů Blu-ray Disc a prostorového zvuku ve formátu 7.1. Vystavovatelé představí Blu-ray přehrávače, AV receivery s formáty Dolby True HD a HD DTS, sady reproduktorů pro domácí kino s osmi reproduktory. Největší pozornost bude věnována Full HD LCD, plazmovým, projekčním televizorů a projektorům pro domácí kino. Chybět nebudou videokamery pro vysoké rozlišení včetně Blu-ray videokamery. Seznámit se však můžete rovněž s problematikou řídících systémů pro inteligentní byty a domy, speciálními reproduktory pro instalace do zdí, širokou nabídkou hifi nábytků, držáků a stolků pro plazmové a LCD televizory.

Během těchto tří dnů lze výstavu navštívit od 9.00 do 19.00 hodin. První den výstavy se zaměřuje především na odbornou veřejnost (ve volném prodeji pouze 500 vstupenek v ceně 300 Kč, které lze využít pro všechny tři výstavní dny). Jednodenní vstupné na pátek nebo sobotu činí 100 Kč. Pro návštěvníky je připraven barevný katalog zdarma, v rozsahu 48 stran. Součástí výstavy bude prodej disků Blu-ray i DVD-video i doplňků pro instalaci domácího kina (HDMI kabely) aj.

Celkově se představí 36 vystavovatelů a více než sto značek z oblasti spotřební elektroniky, distributorů i výrobců DVD video, domácí zábavy a informačních technologií. Počet exponátů přesáhne pět set kusů nových modelů přístrojů a zařízení.

Více na http://www.homecinema.cz.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

V zajetí démonů 3 se inspiruje skutečným případem vymítání ďábla

V zajetí démonů 3 se inspiruje skutečným případem vymítání ďábla

23. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

První trailer na V zajetí démonů 3 je tady a vrací se v něm všichni staří známí.
Mortal Kombat možná dostane hned několik pokračování

Mortal Kombat možná dostane hned několik pokračování

22. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Studio Warner Bros má s Mortal Kombatem velké plány a pokud se něco nepokazí, u prvního dílu jen tak neskončí.
Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

20. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Vin Diesel si zahraje a rovnou bude i produkovat hranou verzi stolní hry Rock 'Em Sock 'Em Robots.
Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

19. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Koronavirus posunul plány všech velkých filmových studií, Marvel nevyjímaje. Velký odklad se týká i Shang-Chi, který dorazí v září a teď se představuje prvním teaserem.