Home Cinema 2006

23. 10. 2006 - 8:55 | Téma | red

Home Cinema 2006 zdroj: tisková zpráva

Výstavau Home Cinema Praha 2006 v pražském hotelu Diplomat (stanice metro Dejvická) od 20. do 22. října 2006. Žádný příznivec s maximálními nároky na obraz i prostorový zvuk by si neměl nechat ujít výstavu Home Cinema Praha 2006 v pražském hotelu Diplomat (stanice metro Dejvická)

Žádný příznivec s maximálními nároky na obraz i prostorový zvuk by si neměl nechat ujít výstavu Home Cinema Praha 2006 v pražském hotelu Diplomat (stanice metro Dejvická). Od 20. do 22. října se zde může seznámit nejenom s řadou nových modelů plazmových, LCD a projekčních televizorů, stejně jako AV receiverů, DVD rekordérů a soustav reproduktorů pro domácí kina, ale má možnost v prostředí uzavřených sálů luxusního hotelu poznat aktuálně nejvyšší nároky na kvalitu reprodukce. Vzhledem k tomu, že mezi vystavovatel patří také největší distribuční společnosti na DVD video, nabízí se ojedinělá příležitost, jak vidět a slyšet aktuální filmové novinky i technicky nejkvalitnější disky s prostorovým zvukem. Součástí výstavy se stanou krátké přednášky a prezentace o nastupujících formátech spotřební elektroniky a nových službách v oblasti domácí zábavy. Kromě výstavy Home Cinema Praha 2006 u nás neexistuje příliš mnoho příležitostí, jak se na jednom místě setkat se zástupci řady společností a získat od nich informace o nejaktuálnějším vývoji a doporučení pro výběr špičkových modelů.

On-line rozhovor s Pavlem Borowiecem, hlavním organizátorem Home Cinema 2006 (16. 10. 2006)

Mezi zásadní témata Home Cinema Praha 2006 patří představení modelů s rozlišením true HD a kvalita obrazu ve formátu 1080i , rozdíly mezi zapojením přístrojů prostřednictví rozhraní HDMI a konvenčním způsobem prostřednictvím běžných konektorů. Stejně tak bude věnována pozornost problematice luxusních stojanů a stolků pro plazmové a LCD televizory. Samostatná konference, na které by neměl chybět žádný prodejce domácího kina, se v pátek 20. září zaměří na instalace spotřební elektroniky a možnosti využití přístrojů pro pořízení inteligentního domu. Řada novinek se bude týkat nových služeb v oblasti legálního stahování filmů z internetu nebo pevných telefonních linek, příjmu DVB-T a ukázek televizního vysílání s vysokým rozlišením.

Oproti loňskému roku se Home Cinema Praha 2006 rozšířila o jeden den. Pátek 20. října ( 9.00 až 19.00 ) má zaměření pro profesionály a obchodníky, v sobotu (9.00 až 19.00) a v neděli (9.00 až 14.00) se naopak otevře pro širokou veřejnost.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Bestie: Idris Elba vs obří lev v novém hororovém thrilleru

Bestie: Idris Elba vs obří lev v novém hororovém thrilleru

26. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Studio Universal chystá nové drama, respektive spíše částečně hororový thriller se spolehlivým Idisem Elbou v hlavní roli.
Pražský The Gray Man s Evansem a Goslingem představuje reálné tramvaje a digitální destrukci

Pražský The Gray Man s Evansem a Goslingem představuje reálné tramvaje a digitální destrukci

25. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Takhle Prahu už dlouho nikdo nezničil, a i když je ve filmu spousta skutečných věcí, destrukce vypadá snad až příliš digitálně.
Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

24. 5. 2022 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Spock, dinosauři, Neo, Darth Vader a E. T. v Rudolfinu - to bude koncert Filmové filharmonie, na kterém zazní hudba ze sci-fi filmů jako Star Trek, Matrix, Jurský park, E. T. Mimozemšťan, Star Wars a mnoha dalších. Orchestr tak 4. června uzavře sezonu jedním z nejpopulárnějších koncertních témat, která má ve svém repertoáru.
Trailer na Thor: Láska jako hrom tahá esa z rukávu: Christian Bale, Russell Crowe a další

Trailer na Thor: Láska jako hrom tahá esa z rukávu: Christian Bale, Russell Crowe a další

24. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Zároveň tu ale nechybí ani osudovost, důraz na vztahy, nebo Natalie Portman jako ženský Thor.