Home Cinema 2006

- Téma autor: red

Výstavau Home Cinema Praha 2006 v pražském hotelu Diplomat (stanice metro Dejvická) od 20. do 22. října 2006. Žádný příznivec s maximálními nároky na obraz i prostorový zvuk by si neměl nechat ujít výstavu Home Cinema Praha 2006 v pražském hotelu Diplomat (stanice metro Dejvická)

Žádný příznivec s maximálními nároky na obraz i prostorový zvuk by si neměl nechat ujít výstavu Home Cinema Praha 2006 v pražském hotelu Diplomat (stanice metro Dejvická). Od 20. do 22. října se zde může seznámit nejenom s řadou nových modelů plazmových, LCD a projekčních televizorů, stejně jako AV receiverů, DVD rekordérů a soustav reproduktorů pro domácí kina, ale má možnost v prostředí uzavřených sálů luxusního hotelu poznat aktuálně nejvyšší nároky na kvalitu reprodukce. Vzhledem k tomu, že mezi vystavovatel patří také největší distribuční společnosti na DVD video, nabízí se ojedinělá příležitost, jak vidět a slyšet aktuální filmové novinky i technicky nejkvalitnější disky s prostorovým zvukem. Součástí výstavy se stanou krátké přednášky a prezentace o nastupujících formátech spotřební elektroniky a nových službách v oblasti domácí zábavy. Kromě výstavy Home Cinema Praha 2006 u nás neexistuje příliš mnoho příležitostí, jak se na jednom místě setkat se zástupci řady společností a získat od nich informace o nejaktuálnějším vývoji a doporučení pro výběr špičkových modelů.

On-line rozhovor s Pavlem Borowiecem, hlavním organizátorem Home Cinema 2006 (16. 10. 2006)

Mezi zásadní témata Home Cinema Praha 2006 patří představení modelů s rozlišením true HD a kvalita obrazu ve formátu 1080i , rozdíly mezi zapojením přístrojů prostřednictví rozhraní HDMI a konvenčním způsobem prostřednictvím běžných konektorů. Stejně tak bude věnována pozornost problematice luxusních stojanů a stolků pro plazmové a LCD televizory. Samostatná konference, na které by neměl chybět žádný prodejce domácího kina, se v pátek 20. září zaměří na instalace spotřební elektroniky a možnosti využití přístrojů pro pořízení inteligentního domu. Řada novinek se bude týkat nových služeb v oblasti legálního stahování filmů z internetu nebo pevných telefonních linek, příjmu DVB-T a ukázek televizního vysílání s vysokým rozlišením.

Oproti loňskému roku se Home Cinema Praha 2006 rozšířila o jeden den. Pátek 20. října ( 9.00 až 19.00 ) má zaměření pro profesionály a obchodníky, v sobotu (9.00 až 19.00) a v neděli (9.00 až 14.00) se naopak otevře pro širokou veřejnost.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.