Herečka Reese Witherspoon se v sobotu vdala

- Téma autor: red

Oscarová herečka Reese Witherspoonová se již podruhé vdala. Jejím druhým manželem se stal hollywoodský umělecký agent Jim Toth. Pár, který se zasnoubil loni v prosinci, si řekl své ano v kalifornském letovisku Ojai. O svatbě informoval magazín People, avšak bez sebemenších podrobností.

Prvním manželem pětatřicetileté Witherspoonové byl herec Ryan Phillippe, s nímž má herečka dvě děti: jedenáctiletou Avu a sedmiletého Deacona.

Witherspoonová získala v roce 2006 Oscara za hlavní ženskou roli ve filmu o Johnnym Cashovi Walk the Line. Americkou filmovou akademii i návštěvníky kin tehdy okouzlila tím, jak ztvárnila zpěvačku June Carterovou. Diváci ji také obdivovali v komedii Pravá blondýnka, která se pro velký úspěch dočkala pokračování.

Zdroje: ČTK

Osobnosti a filmy v článku

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.