Herečka Penélope Cruz je těhotná

- Téma autor: red

Hollywoodská herečka Penélope Cruzová známá například z filmů Vicky Christina Barcelona nebo Vanilkové nebe čeká první dítě. Dnes to uvedl španělský deník El Mundo, podle kterého je herečka ve čtvrtém měsíci těhotenství.

Šestatřicetiletá herečka, která v současnosti pracuje na čtvrtém dílu Pirátů z Karibiku, podle deníku kvůli těhotenství více dbá na své zdraví. Nejenže se nechává zastupovat v riskantních scénách dvojnicí, ale také přestala kouřit.

Penelope Cruz se o titulky na prvních stranách společenských časopisů postarala už počátkem července, když se tajně vdala za herce Javiera Bardema. Oba herci původem ze Španělska jsou držiteli Oscara za vedlejší roli; Cruz ho dostala za film Vicky Christina Barcelona, Bardem za snímek Tahle země není pro starý.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.