Herečka Megan Fox se vdala na Havaji

29. 6. 2010 - 19:30 | Téma | red

Herečka Megan Fox se vdala na Havaji zdroj: tisková zpráva

Americká herečka Megan Fox se koncem minulého týdne na Havaji provdala za svého dlouhodobého přítele, hvězdu seriálu Beverly Hills 90210 Briana Austina Greena. Informoval o tom v pondělí internetový server TMZ.com.

Pár uzavřel manželství při obřadu ve Four Seasons Resort, ovšem zaměstnanci hotelu odmítli tuto zprávu potvrdit, píše dnes agentura Reuters.

Čtyřiadvacetiletá Megan Fox a šestatřicetiletý Green se údajně ve stejném hotelu tento měsíc už podruhé zasnoubili. Setkali se spolu v roce 2004, v roce 2006 padlo první zasnoubení, ale o tři roky později ho pár zrušil. Pro oba jde o první manželství, ale Green má osmiletého syna s herečkou Vanessou Marcilou.

Green slavil celosvětový úspěch jako David Silver v teenagerovském seriálu Beverly Hills 90210, ale od roku 2000, kdy jeho natáčení skončilo, účinkoval jen v řadě nízkorozpočtových filmů a televizních projektů.

Megan Fox se ve filmovém světě prosadila coby láska Shii LaBeoufa v prvních dvou dílech akčního sci-fi filmu Transformers. Letos v květnu nicméně oznámila, že si ve třetím pokračování nezahraje. Zatímco tiskové agentury uváděly, že čtyřiadvacetiletá smyslná kráska byla z třetího pokračování vyhozena, ona sama tvrdila, že šlo o její rozhodnutí.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Mortal Kombat možná dostane hned několik pokračování

Mortal Kombat možná dostane hned několik pokračování

22. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Studio Warner Bros má s Mortal Kombatem velké plány a pokud se něco nepokazí, u prvního dílu jen tak neskončí.
Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

20. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Vin Diesel si zahraje a rovnou bude i produkovat hranou verzi stolní hry Rock 'Em Sock 'Em Robots.
Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

19. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Koronavirus posunul plány všech velkých filmových studií, Marvel nevyjímaje. Velký odklad se týká i Shang-Chi, který dorazí v září a teď se představuje prvním teaserem.
Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

19. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Casting nového Indyho pokračuje a po oblíbené a nesmírně talentované Phoebe Waller-Bridge se k filmu přidává další skvělé jméno.