Herečka Eva Longoria se rozvedla

- Téma autor: red

Manželství hvězdy seriálu Zoufalé manželky Evy Longorii a francouzského basketbalisty Tonyho Parkera bylo po třech letech oficiálně ukončeno. Rozvedl je v pátek soud v Texasu, kde hvězdný pár při sňatku podepsal předmanželskou smlouvu.

Herečka požádala o rozvod loni v listopadu. Jako důvod uvedla nepřekonatelné rozdíly mezi manželi. "Hluboce se milujeme a přejeme jeden druhému, aby byl šťastný," napsali tehdy na Twitteru. Život tohoto hvězdného pár býval vděčným soustem bulvárních plátků.

Eva Longoria vinila manžela z nevěry. Osmadvacetiletý Parker označil svůj styk s manželkou svého spoluhráče za pouhý flirt.

Longoria a Parker spolu chodili od roku 2003, vzali se 7. července 2007. Jejich manželství bylo bezdětné. Herečka v žádosti o rozvod uvedla, že chce mít osobní dokumenty zpět vystaveny na jméno Eva Jacqueline Longoria.

Tony Parker hraje v nejvyšší americké soutěži NBA za tým San Antonia, s nímž loni na podzim prodloužil smlouvu na další čtyři sezóny (s příjmem 50 milionů dolarů).

Zdroje: ČTK

Osobnosti a filmy v článku

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.