Herec George Clooney bude opět točit s režisérem Soderberghem

- Téma autor: red

Po úspěšných snímcích Zakázané ovoce (1998) a Dannyho parťáci (2001) se zdá, že dojde k další spolupráci mezi hercem Georgem Clooneym a režisérem Stevenem Soderberghem. Podle listu Hollywood Reporter se sešli a jednali o roli Napoleona Sola ve filmovém zpracování špionážního seriálu ze 60. let Man from U.N.C.L.E. Vše je ale v začátcích.

V původním televizním seriálu, vyprávějícím o  tajných agentech pracujících pro agenturu U.N.C.L.E. (United Network Command for Law and Enforcement), ztvárnil hlavní roli Napoleona Sola herec Robert Vaughn. Jeho partnerem byl britský herec David McCallum.

V tuto chvíli Soderbergh natáčí thriller Contagion s Mattem Damonem, Judem Lawem a Marion Cotillard, zatímco Clooney připravuje The Ides of march, který sám režíruje a také v něm hraje spolu s Ryanem Goslingem, Paulem Giamattim a Marisou Tomei. Film by se měl objevit na plátnech kin příští rok v prosinci.

Zdroje: ČTK

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.