Halloween II

29. 10. 2009 - 16:18 | Téma | red

Halloween II zdroj: tisková zpráva

Film Halloween, který natočil proslulý režisér Rob Zombie, byl nejúspěšnějším hororovým snímkem roku 2007.

Děsuplný remake filmu Halloween II začíná přesně v místech, kde Halloween z roku 2007 skončil…Michael Myers (Tyler Mane) se vrací do svého rodného města Haddonfieldu v Illinois aby se postaral o jisté neuzavřené rodinné události…

Zlo má nový osud, Myers za sebou zanechává stopy hrůzy…

Film Halloween II se od ostatních liší tím, že je mnohem napínavější, děsivější a působí velmi syrově a realisticky. Režisér Zombie se odchyluje od ostatních filmů Halloween také tím, že Michael Myers nemá ve filmu Halloween II svou legendární masku. Tato volba byla důsledkem toho, že Zombie chtěl ukazát na Maneův mlčenlivý a děsivý (donedávna ukrytý) obličej.

Děj filmu Halloween II se pouští novým směrem, zkoumá tragédie, kterým postavy čelily v první dílu. Do děje se také vrací Myersova matka. Příběh se odvíjí od křehkého stavu mysli dívky Laurie Strode, která je velmi psychicky narušená a traumatizovaná. Režisér Zombie prohlašuje, že tato postava byla nejzajímavější a nejsložitější na konci prvního filmu, kdy „byla naprosto mimo, byla celá od krve a držela v ruce pistoli.“

Ve filmu se také objevuje v nitru prázdný a zkažený Dr. Loomis v podání Malcolma McDowella, který nachází způsob jak se příběhem Michaela Myerse proslavit. V menších rolích se objevují také například hororová veteránka Margot Kidder, Howard Hesseman, Brea Grant a Danielle Harris.

Společným prvkem, spojujícím všechny filmové postavy, je hlavně fakt, že prožily obrovskou noční můru, ze které se nikdy neprobudí, a že tuhle strašnou tragédii přežily.

Film Halloween II je plný velmi působivých scén zobrazujících drsné nemilosrdné vraždy.

Michael Myers je opět zpátky a je zákeřnější, mocnější než kdy před tím…

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.
Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

23. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Jason Momoa se nefláká a skáče z jednoho projektu do druhého. Vedle nového Aquamana totiž chystá i novou rodinnou akční komedii.
She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.