Flash bude resetovat vesmír společně s několika Batmany

13. 2. 2023 - 10:25 | Trailery | Adam Homola

Flash bude resetovat vesmír společně s několika Batmany zdroj: Foto: Warner Bros. Pictures

Film, který by měl resetovat celé univerzum DC, se představuje. The Flash se s tím v první ukázce nepáře a tahá z rukávu jedno eso za druhým.

Nemá smysl chodit kolem horké kaše nejen vzhledem k traileru samotnému, ale i předchozím oznámením. Ve Flashovi bude hned několik Batmanů, tedy přesněji řečeno minimálně dva. Ten, kterého hrál Ben Affleck a pak se vrací legendární Michael Keaton.

The Flash se přitom o nějaký staromilský vizuál rozhodně nesnaží. Místy působí jako něco od Zacka Snydera, takže je otázkou, jak to bude držet pohromadě. Tak jako tak to ale jeden z šéfů filmového DC James Gunn vychválil do nebes, prý jde o jeden z nejlepších superhrdinských filmů, jaké kdy viděl.

Jestli má pravdu uvidíme za pár měsíců, každopádně faktem je, že s Flashem měl Gunn pramálo společného – film byl natočený ještě předtím, než se pánové Gunn a Safran ujali kormidla celého DC. Případný úspěch či neúspěch nepůjde ani tak za ním, jaké spíše za starou garniturou. Totéž bude platit ještě o chystaných Blue Beetle a druhém Aquamanovi a pak už se pojede podle Gunnových notiček.

Ve filmu hrají Ezra Miller, Ben Affleck, Michael Keaton, Sasha Calle, Kiersey Clemons, Maribel Verdú, Ron Livingston, Rudy Mancuso, Temuera Morrison, Richie Lawrie, Ian Loh, Nina Barker-Francis a další.

The Flash bude mít premiéru 15. června letošního roku.

zdroj: Warner Bros Pictures

Zdroje: Warner Bros.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Populární Trol Netflixu se dočká pokračování

Populární Trol Netflixu se dočká pokračování

22. 9. 2023 | Novinky | Adam Homola

Netflix dal zelenou pokračování loňské senzace Trol, která je v současnosti rekordmanem v počtu zhlédnutí neanglického filmu na této platformě - za prvních 91 dní nasbírala 103 milionů zhlédnutí.
Percy Jackson si dá na Disney+ reparát už v prosinci

Percy Jackson si dá na Disney+ reparát už v prosinci

22. 9. 2023 | Trailery | Adam Homola

Rick Riordan se pokusí nabídnout věrnější adaptaci svých knih o Percym Jacksonovi v připravovaném seriálu Percy Jackson a Olympané, který vyjde 20. prosince.
Nicolas Cage chystá další divný nezávislý film, podívejte se na trailer

Nicolas Cage chystá další divný nezávislý film, podívejte se na trailer

21. 9. 2023 | Trailery | Adam Homola

Nicolas Cage se pustil do nezávislé kinematografie a v připravovaném komediálním dramatu společnosti A24 Dream Scenario si zkusí zase něco nového.
Loki dorazí dřív, Tom Hiddleston vás ještě mezitím zve za kulisy

Loki dorazí dřív, Tom Hiddleston vás ještě mezitím zve za kulisy

21. 9. 2023 | Trailery | Adam Homola

Disney+ a Marvel posunuly datum premiéry očekávané druhé série seriálu Loki na čtvrtek 5. října, což je posun oproti původně plánovanému začátku 6. října.