Equalizer s Denzelem Washingtonem dostane pokračování

23. 4. 2015 18:00 - Novinky | Autor: Vojtěch Karlík

Equalizer s Denzelem Washingtonem dostane pokračování zdroj: Archiv

Hollywoodská studia jsou průhledná a jejich kroky je snadné odhadnout. Akční film Equalizer s Denzelem Washingtonem slavil v loňském roce úspěchy. Nyní tedy studio Sony již pracuje na pokračování. Překvapení? 

Snímek Equalizer přišel Sony na pouhých 55 miliónů dolarů, což v dnešní době není žádný velký rozpočet. Navíc měl velkou devizu v podobě Denzela Washingtona, který mstivé akční mrchy umí hrát už od dob Muže v ohni. Příběh bývalého agenta McCalla, který si žije kdesi v Bostonu a nikoho by nenapadlo, že ten chlápek, co si čte v hospodě knížky, je brutální zabiják. Poté, co se rozhodne zachránit prostitutku ze spárů gaunerů, vyvraždí kompletní ruskou mafii ve městě. Záslužný čin vydělal téměř 200 miliónů dolarů a nyní se logicky chystá dvojka.

zdroj: Falcon

A v té samozřejmě musí hrát opět Denzel Washington. Bližší informace zatím k dispozici nejdou, studio však s hercem opět počítá. Více informací zatím k pokračování není k dispozici, některá zahraniční média však spekulují o uvedení v kinech v roce 2017.

Zdroje: Hollywood Reporter

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Ridley Scott to nevzdává a pořád sní o dalším Vetřelci

Ridley Scott to nevzdává a pořád sní o dalším Vetřelci

4. 6. 2020 | Novinky | Adam Homola

Režisér Ridley Scott se šance na dalšího Vetřelce nevzdává a teď má i konkrétní nápad, který by si dost možná rád natočil. Pokud to ovšem stihne.
Mission Impossible 7 obnoví natáčení v září

Mission Impossible 7 obnoví natáčení v září

3. 6. 2020 | Novinky | Adam Homola

Mission Impossible 7 byl jeden z těch největších a nejvýraznějších filmů, jehož natáčení zhatila celosvětová pandemie koronaviru.
Režisérka Wonder Woman odmítla natáčet Ligu spravedlnosti

Režisérka Wonder Woman odmítla natáčet Ligu spravedlnosti

2. 6. 2020 | Novinky | Adam Homola

Patty Jenkins, režisérka Wonder Woman a nadcházející Wonder Woman 1984 prozradila, proč odmítla natáčet Ligu spravedlnosti.
Killers of the Flower Moon nakonec ulovil Apple

Killers of the Flower Moon nakonec ulovil Apple

1. 6. 2020 | Novinky | Adam Homola

Jeden z nejostřeji sledovaných hollywoodských projektů si právě našel nový domov. Novinku od Martina Scorseseho uvidíme sice i v kinech, ale doma bude na Apple.