David Hasselhoff by se chtěl vrátit do showbyznysu

28. 4. 2010 - 17:00 | Téma | red

David Hasselhoff by se chtěl vrátit do showbyznysu zdroj: tisková zpráva

Kvůli problémům s alkoholem a hádkám v manželství, které se dostaly na veřejnost se David Hasselhoff ocitl na dně. Teď usilovně pracuje na svém návratu do světa showbyznysu. Pokus o comeback ho přivedl i do salcburské Musikantenstadl, zábavního pořadu rakouské stanice ORF. Napsala to agentura DPA.

Sedmapadesátiletý Hasselhoff v uplynulých dnech navštívil například německé televizní show Markuse Lanzeho a Stefana Raaba. Vyvrcholením však bylo jeho sobotní vystoupení v pořadu Musikantenstadl moderovaném rakouským zpěvákem Andym Borgem

Hasselhoff v programu ujistil své fanoušky: "Jsem opět tady. A jsem šťastný." Pro tuto příležitost si herec oblékl černé lesklé sako a zazpíval i několik svých starých songů jako Crazy For You. "Myslím si, že už jsem na to přece jen trochu starý," kriticky okomentoval své vystoupení zpěvák. Když procházel řadami salcburské arény, diváci ho srdečně zdravili a dotýkali se ho.

"Jsou miliardy lidí, kteří tě milují," podotkl Borg. Hasselhoff pak zazpíval i svou novou píseň This Time Around, kterou věnoval všem, kteří se někdy potýkali s velkými problémy.

Fanoušci nenechali svou hvězdu odejít, dokud nezazpívala svůj největší hit z roku 1989 Looking For Freedom. Hasselhoff ho zazpíval v duetu s Andym Borgem.

Hasselhoff se proslavil především jako herec v televizních seriálech z devadesátých a osmdesátých let. Mezi jeho nejznámější seriály patří Pobřežní hlídka a Knight Rider, v němž za pomoci inteligentního automobilu KITTa bojuje proti zločinu. Jako zpěvák vydal několik desek.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.