David Hasselhoff by se chtěl vrátit do showbyznysu

28. 4. 2010 - 17:00 | Téma | red

David Hasselhoff by se chtěl vrátit do showbyznysu zdroj: tisková zpráva

Kvůli problémům s alkoholem a hádkám v manželství, které se dostaly na veřejnost se David Hasselhoff ocitl na dně. Teď usilovně pracuje na svém návratu do světa showbyznysu. Pokus o comeback ho přivedl i do salcburské Musikantenstadl, zábavního pořadu rakouské stanice ORF. Napsala to agentura DPA.

Sedmapadesátiletý Hasselhoff v uplynulých dnech navštívil například německé televizní show Markuse Lanzeho a Stefana Raaba. Vyvrcholením však bylo jeho sobotní vystoupení v pořadu Musikantenstadl moderovaném rakouským zpěvákem Andym Borgem

Hasselhoff v programu ujistil své fanoušky: "Jsem opět tady. A jsem šťastný." Pro tuto příležitost si herec oblékl černé lesklé sako a zazpíval i několik svých starých songů jako Crazy For You. "Myslím si, že už jsem na to přece jen trochu starý," kriticky okomentoval své vystoupení zpěvák. Když procházel řadami salcburské arény, diváci ho srdečně zdravili a dotýkali se ho.

"Jsou miliardy lidí, kteří tě milují," podotkl Borg. Hasselhoff pak zazpíval i svou novou píseň This Time Around, kterou věnoval všem, kteří se někdy potýkali s velkými problémy.

Fanoušci nenechali svou hvězdu odejít, dokud nezazpívala svůj největší hit z roku 1989 Looking For Freedom. Hasselhoff ho zazpíval v duetu s Andym Borgem.

Hasselhoff se proslavil především jako herec v televizních seriálech z devadesátých a osmdesátých let. Mezi jeho nejznámější seriály patří Pobřežní hlídka a Knight Rider, v němž za pomoci inteligentního automobilu KITTa bojuje proti zločinu. Jako zpěvák vydal několik desek.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

19. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Koronavirus posunul plány všech velkých filmových studií, Marvel nevyjímaje. Velký odklad se týká i Shang-Chi, který dorazí v září a teď se představuje prvním teaserem.
Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

19. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Casting nového Indyho pokračuje a po oblíbené a nesmírně talentované Phoebe Waller-Bridge se k filmu přidává další skvělé jméno.
Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

16. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Liam Neeson se akčních thrillerů nevzdává, ostatně proč taky. Je to žánr, ve kterém se na stará kolena našel.
Vesmír, magnety a vzkříšení Hana, taková je nová ukázka na Rychle a zběsile 9

Vesmír, magnety a vzkříšení Hana, taková je nová ukázka na Rychle a zběsile 9

15. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Další díl Rychle a zběsile měl být sice dávno za námi, ale z loňské premiéry kvůli covidu sešlo a filmu se tak dočkáme letos.