Co obsahuje DVD Goyovy přízraky

- Téma autor: red

DVD s vícero bonusy. Nejpřínosnější jsou postřehy Miloše Formana. Všechny bonusy, včetně traileru, jsou vybaveny českými titulky.

recenze

USA/Španělsko 2006

Vydal: Hollywood Classic Entertainment (4. 6. 2007)

Region: 2

DVD 9, PAL, 16 : 9 (anamorfovaný)

Obrazový formát filmu: 1,85

Délka: 109 minut

Hodnocení:

Film: Formanův snímek o nepříliš známé kapitole španělských dějin, které psala krvavým perem inkvizice, vychází v technicky adekvátním obrazovém i zvukovém převodu. Historický velkofilm se objevil v regionu 2 (včetně českého DVD-trhu) dříve než v regionu 1.

DVD: Vedle kratičkého pohledu do zákulisí a dvou různých podob upoutávek tvoří páteř nepříliš obsáhlých bonusů v průměru čtyřminutové rozhovory se čtyřmi hlavními hereckými představiteli, režisérem, producentem, scenáristou, autorkou výpravy a s výkonným producentem. Nejpřínosnější jsou postřehy Miloše Formana. Všechny bonusy, včetně traileru, jsou vybaveny českými titulky.

Obsah DVD:

- film,

- kapitoly,

- volba zvuku a titulků: mluveno: česky (Dolby Digital 5.1), anglicky (Dolby Digital 5.1); titulky: české, slovenské, bez titulků.

- bonusy:

- úvod (2 minuty),

- rozhovory s tvůrci: Javier Bardem (5 minut), Natalie Portmanová (5 minut), Stellan Skarsgård (4 minuty), José Luis Gómez (2 minuty), Miloš Forman (5 minut), Saul Zaentz (6 minut), Jean-Claude Carrière (4 minuty), Patrizia von Brandensteinová (5 minut), Paul Zaentz (2 minuty),

- z natáčení (2 minuty),

- trailer (2 minuty).

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.