Bohdalová a Stašová ve třpytu drahokamů

24. 12. 2009 - 11:10 | Téma | red

Bohdalová a Stašová ve třpytu drahokamů zdroj: tisková zpráva

Užívat si předvánoční pohody a klidu není nic, co by v dnešních dnech zažívala známá herečka Jiřina Bohdalová. Po skončení dopoledního natáčení na Kavčích horách ji před budovou čekala luxusní limuzína Volvo od společnosti Centrum Praha – Štěrboholy, která měla Jiřinu Bohdalovou dopravit do showroomu společnosti Diamonds International Corporation.

Obrázek zdroj: tisková zpráva V Široké ulici totiž netrpělivě vyčkávala  svoji matku neméně úspěšná česká herečka Simona Stašová. Díky dopravnímu kolapsu v centru Prahy však nebyla doprava herečky nijak jednoduchá a nakonec nezbylo Jiřině Bohdalové než opustit útulnost vyhřáté limuzíny a část cesty dojít v třeskutém mrazu, který naši metropoli v posledních dnech sužuje.

Ani tato lapálie však nepřipravila herečku o její pověstný humor a mohlo se přistoupit k akci, na kterou všichni přítomní netrpělivě čekali. Nejprve Jiřina Bohdalová společně s dcerou Simonou Stašovou převzaly od fotografky Sáry Saudkové své zarámované fotografie z připravovaného kalendáře D.I.C. a následně z rukou majitelů společnosti MUDr. Luboše Říhy a Ing. Přemysla Synka dárek jako poděkování za příjemnou spolupráci při vzniku kalendáře. Obrázek zdroj: tisková zpráva

Vzhledem k tomu, že o chystaném dárku neměla ani jedna z hlavních aktérek tušení byly jejich reakce velice spontální. „Jé, to je od vás milé, moc děkuji, ale buďme pragmatici. Mohly bychom každá dostat něco jiného? Víte až jednou umřu, tak by Simona zdědila druhý stejný prsten “ okomentovala herečka se šarmem sobě vlastním obsah dárkové kazety, kterou právě otevřela. Na tuto glosu vedení společnosti bryskně zareagovalo a Jiřina Bohdalová dostala od společnosti Diamonds International Corporation brož ve znaku společnosti posázenou diamanty.

Na fotografii, kterou si obě her Obrázek zdroj: tisková zpráva ečky odnesly, je Sára Saudková zachytila při hře karet a každá byla u této hry dam zdobena diamantovými šperky. Jiřina Bohdalová náramkem z bílého a červeného zlata v hodnotě tři sta padesát tisíc korun a Simona Stašová diamantovým prstenem a náhrdelníkem v celkové hodnotě dvě stě padesát tisíc korun.

Autorkou všech 13 fotografii je známá fotografka Sára Saudková. Výtěžek z kalendáře, který nechala na zakázku vytvořit společnost Diamonds International Corporation podpoří konkrétní přístroj pro oddělení dětské onkologie FN Motol.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

24. 5. 2022 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Spock, dinosauři, Neo, Darth Vader a E. T. v Rudolfinu - to bude koncert Filmové filharmonie, na kterém zazní hudba ze sci-fi filmů jako Star Trek, Matrix, Jurský park, E. T. Mimozemšťan, Star Wars a mnoha dalších. Orchestr tak 4. června uzavře sezonu jedním z nejpopulárnějších koncertních témat, která má ve svém repertoáru.
Trailer na Thor: Láska jako hrom tahá esa z rukávu: Christian Bale, Russell Crowe a další

Trailer na Thor: Láska jako hrom tahá esa z rukávu: Christian Bale, Russell Crowe a další

24. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Zároveň tu ale nechybí ani osudovost, důraz na vztahy, nebo Natalie Portman jako ženský Thor.
Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.
Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

23. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Jason Momoa se nefláká a skáče z jednoho projektu do druhého. Vedle nového Aquamana totiž chystá i novou rodinnou akční komedii.