Bohdalová a Stašová ve třpytu drahokamů

24. 12. 2009 - 11:10 | Téma | red

Bohdalová a Stašová ve třpytu drahokamů zdroj: tisková zpráva

Užívat si předvánoční pohody a klidu není nic, co by v dnešních dnech zažívala známá herečka Jiřina Bohdalová. Po skončení dopoledního natáčení na Kavčích horách ji před budovou čekala luxusní limuzína Volvo od společnosti Centrum Praha – Štěrboholy, která měla Jiřinu Bohdalovou dopravit do showroomu společnosti Diamonds International Corporation.

Obrázek zdroj: tisková zpráva V Široké ulici totiž netrpělivě vyčkávala  svoji matku neméně úspěšná česká herečka Simona Stašová. Díky dopravnímu kolapsu v centru Prahy však nebyla doprava herečky nijak jednoduchá a nakonec nezbylo Jiřině Bohdalové než opustit útulnost vyhřáté limuzíny a část cesty dojít v třeskutém mrazu, který naši metropoli v posledních dnech sužuje.

Ani tato lapálie však nepřipravila herečku o její pověstný humor a mohlo se přistoupit k akci, na kterou všichni přítomní netrpělivě čekali. Nejprve Jiřina Bohdalová společně s dcerou Simonou Stašovou převzaly od fotografky Sáry Saudkové své zarámované fotografie z připravovaného kalendáře D.I.C. a následně z rukou majitelů společnosti MUDr. Luboše Říhy a Ing. Přemysla Synka dárek jako poděkování za příjemnou spolupráci při vzniku kalendáře. Obrázek zdroj: tisková zpráva

Vzhledem k tomu, že o chystaném dárku neměla ani jedna z hlavních aktérek tušení byly jejich reakce velice spontální. „Jé, to je od vás milé, moc děkuji, ale buďme pragmatici. Mohly bychom každá dostat něco jiného? Víte až jednou umřu, tak by Simona zdědila druhý stejný prsten “ okomentovala herečka se šarmem sobě vlastním obsah dárkové kazety, kterou právě otevřela. Na tuto glosu vedení společnosti bryskně zareagovalo a Jiřina Bohdalová dostala od společnosti Diamonds International Corporation brož ve znaku společnosti posázenou diamanty.

Na fotografii, kterou si obě her Obrázek zdroj: tisková zpráva ečky odnesly, je Sára Saudková zachytila při hře karet a každá byla u této hry dam zdobena diamantovými šperky. Jiřina Bohdalová náramkem z bílého a červeného zlata v hodnotě tři sta padesát tisíc korun a Simona Stašová diamantovým prstenem a náhrdelníkem v celkové hodnotě dvě stě padesát tisíc korun.

Autorkou všech 13 fotografii je známá fotografka Sára Saudková. Výtěžek z kalendáře, který nechala na zakázku vytvořit společnost Diamonds International Corporation podpoří konkrétní přístroj pro oddělení dětské onkologie FN Motol.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

16. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Liam Neeson se akčních thrillerů nevzdává, ostatně proč taky. Je to žánr, ve kterém se na stará kolena našel.
Vesmír, magnety a vzkříšení Hana, taková je nová ukázka na Rychle a zběsile 9

Vesmír, magnety a vzkříšení Hana, taková je nová ukázka na Rychle a zběsile 9

15. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Další díl Rychle a zběsile měl být sice dávno za námi, ale z loňské premiéry kvůli covidu sešlo a filmu se tak dočkáme letos.
Armáda mrtvých: Bautistovi stojí v cestě ke 200 milionům dolarů horda zombíků

Armáda mrtvých: Bautistovi stojí v cestě ke 200 milionům dolarů horda zombíků

14. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Las Vegas je plné peněz i zombíků a Dave Bautista se s tím pokusí něco udělat.
Jednu ze záporných postav si v novém Shazam zahraje Lucy Liu

Jednu ze záporných postav si v novém Shazam zahraje Lucy Liu

13. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Do připravovaného pokračování komiksárny Shazam! se přidává Lucy Liu.