Bohdalová a Stašová ve třpytu drahokamů

24. 12. 2009 - 11:10 | Téma | red

Bohdalová a Stašová ve třpytu drahokamů zdroj: tisková zpráva

Užívat si předvánoční pohody a klidu není nic, co by v dnešních dnech zažívala známá herečka Jiřina Bohdalová. Po skončení dopoledního natáčení na Kavčích horách ji před budovou čekala luxusní limuzína Volvo od společnosti Centrum Praha – Štěrboholy, která měla Jiřinu Bohdalovou dopravit do showroomu společnosti Diamonds International Corporation.

Obrázek zdroj: tisková zpráva V Široké ulici totiž netrpělivě vyčkávala  svoji matku neméně úspěšná česká herečka Simona Stašová. Díky dopravnímu kolapsu v centru Prahy však nebyla doprava herečky nijak jednoduchá a nakonec nezbylo Jiřině Bohdalové než opustit útulnost vyhřáté limuzíny a část cesty dojít v třeskutém mrazu, který naši metropoli v posledních dnech sužuje.

Ani tato lapálie však nepřipravila herečku o její pověstný humor a mohlo se přistoupit k akci, na kterou všichni přítomní netrpělivě čekali. Nejprve Jiřina Bohdalová společně s dcerou Simonou Stašovou převzaly od fotografky Sáry Saudkové své zarámované fotografie z připravovaného kalendáře D.I.C. a následně z rukou majitelů společnosti MUDr. Luboše Říhy a Ing. Přemysla Synka dárek jako poděkování za příjemnou spolupráci při vzniku kalendáře. Obrázek zdroj: tisková zpráva

Vzhledem k tomu, že o chystaném dárku neměla ani jedna z hlavních aktérek tušení byly jejich reakce velice spontální. „Jé, to je od vás milé, moc děkuji, ale buďme pragmatici. Mohly bychom každá dostat něco jiného? Víte až jednou umřu, tak by Simona zdědila druhý stejný prsten “ okomentovala herečka se šarmem sobě vlastním obsah dárkové kazety, kterou právě otevřela. Na tuto glosu vedení společnosti bryskně zareagovalo a Jiřina Bohdalová dostala od společnosti Diamonds International Corporation brož ve znaku společnosti posázenou diamanty.

Na fotografii, kterou si obě her Obrázek zdroj: tisková zpráva ečky odnesly, je Sára Saudková zachytila při hře karet a každá byla u této hry dam zdobena diamantovými šperky. Jiřina Bohdalová náramkem z bílého a červeného zlata v hodnotě tři sta padesát tisíc korun a Simona Stašová diamantovým prstenem a náhrdelníkem v celkové hodnotě dvě stě padesát tisíc korun.

Autorkou všech 13 fotografii je známá fotografka Sára Saudková. Výtěžek z kalendáře, který nechala na zakázku vytvořit společnost Diamonds International Corporation podpoří konkrétní přístroj pro oddělení dětské onkologie FN Motol.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Prequel Šíleného Maxe se odkládá, Furiosy se dočkáme až v roce 2024

Prequel Šíleného Maxe se odkládá, Furiosy se dočkáme až v roce 2024

16. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Mad Max: Zběsilá cesta patří k tomu nejlepšímu, co na poli akčních filmů vzniklo, a to nejen za posledních deset let.
Padla poslední klapka disneyovského Predátora

Padla poslední klapka disneyovského Predátora

15. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Ani jsme se nenadáli a další Predátor je hotový, respektive míří z placu do postprodukce.
Bondovka Není čas zemřít představuje nové agentky

Bondovka Není čas zemřít představuje nové agentky

14. 9. 2021 | Trailery | Adam Homola

James Bond na to nebude v novém filmu sám, to už víme nějakou dobu. A teď se můžete na nové agentky podívat hezky zblízka.
Tom Cruise si může oddechnout. Konečně dotočil další Mission Impossible

Tom Cruise si může oddechnout. Konečně dotočil další Mission Impossible

13. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Sedmá Mission Impossible je hotová, ale osmička Cruise ještě pořád čeká.