Blu-ray Fest 2009

12. 10. 2009 14:51 - Téma | Autor: red

Blu-ray Fest 2009

Od 14. do 17. října 2009 v Praze v sálech Gold Class multikina Village Cinemas Anděl.. Přehlídka Blu-ray Fest 2009 se uskuteční od 14. do 17. října 2009 v sálech Gold Class multikina Village Cinemas Anděl na pražském Smíchově

Přehlídka Blu-ray Fest 2009 se uskuteční od 14. do 17. října 2009 v sálech Gold Class multikina Village Cinemas Anděl na pražském Smíchově. V sousedním komplexu hotelů Angelo, Andel´s a Suite se souběžně koná 5. ročník výstavy Home Cinema Praha.

Předvedeny budou atraktivní scény a ukázky z blu-ray disků v četně jejich nových funkcí jako BD Life a formátu 3D pro domácí zábavu. Prezentace budou moderovat zástupci firem, prodejci a filmoví profesionálové. Součástí přehlídky jsou také konference pro odbornou veřejnost: ve čtvrtek 15. října „Vysoké rozlišení obrazu jako budoucnost domácí zábavy“, v pátek 16. října „Blu-ray Disc: Nová kvalita prostorového zvuku“.

Generálním partnerem Blu-ray fest 2009 se stala společnost BrickBox Digital Media, která se zasloužila o vydání prvního českého BD a zajistila produkci i výrobu evropských BD titulů pro tuzemský trh. Během Blu-ray Festu představí novinky také společností Bontonfilm, Magic Box, Forum Home Entertainment, Hollywood Classic Entertainment a Sony Music Entertainment.

Sestavy pro domácí kino využijí luxusní modely a komponenty značek Sony, PlayStation, Denon, Pioneer, Bowers & Wilkins, JVC, Epson a dalších. Přehlídka Blu-ray Fest 2009 se uskuteční za podpory Blu-ray Disc Association.

Přehlídku Blu-ray Fest 2009:

14. října zahájí večerní projekce filmu ve 3D;

15. října od 10.00 do 24.00 bude den pro média, obchodní partnery a filmové profesionály;

16. října a 17. října bude přehlídka od 10.00 do 18.00 otevřena pro širokou veřejnost.

Podrobnosti a program najdete na internetových stránkách www.bluraydisc.cz.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Recenze: Blíženec – dva Smithové a technologická revoluce?

Recenze: Blíženec – dva Smithové a technologická revoluce?

11. 10. 2019 | Recenze | Matěj Svoboda

Will Smith bojuje proti svému mladšímu klonu a Ang Lee se pokouší naznačit, jak by mohly filmy vypadat v blízké budoucnosti.
Klony útočí: před Willem Smithem se se svým mladším já rval Schwarzenegger i Eddie Murphy

Klony útočí: před Willem Smithem se se svým mladším já rval Schwarzenegger i Eddie Murphy

10. 10. 2019 | Téma | Matěj Svoboda

V akčním thrilleru Blíženec se Will Smith musí porvat se svým mladším klonem. A není jedinou hereckou hvězdou, která měla v kinech podobný problém.
John Wick s ženskou hrdinkou? Spin-off prý chystá Len Wiseman

John Wick s ženskou hrdinkou? Spin-off prý chystá Len Wiseman

9. 10. 2019 | Novinky | Adam Homola

Železo se musí kout dokut je žhavé, a proto se začne už brzy natáčet první spin-off k Johnu Wickovi.
Čtyři tváře Jokera, aneb od Romera až po Phoenixe

Čtyři tváře Jokera, aneb od Romera až po Phoenixe

8. 10. 2019 | Téma | Matěj Svoboda

Joaquin Phoenix řádí v kinech jako maniakální Joker a k postavě slavného šílence přistupuje opět trošku jinak. U Jokera se ale pořádně vyřádili i jeho další představitelé.