Bez kalhot

10. 7. 2012 18:41 - Téma | Autor: red

Bez kalhot Zdroj: Archiv

Dveře do světa mužských striptérů otevřel ve svém nejnovějším filmu režisér Steven Soderbergh. Pod názvem Bez kalhot se od 12. července objeví i v českých kinech. Dnes ho v Praze představila distribuční společnost HCE. Film měl předpremiéru na karlovarském festivalu.

Příběh byl inspirován zkušenostmi Channinga Tatuma z dob, kdy pracoval jako striptér a o své herecké kariéře pouze snil. Tatum, který byl i producentem snímku, však nehraje sám sebe, ale svého staršího rádce Mika. Jeho postavu ztvárnil Alex Pettyfer. Matthew McConaughey se na plátně představuje v roli Dallase, vysloužilého striptéra a současného majitele klubu, v němž Mike se svým žákem vystupují.

Hlavním hrdinou příběhu je mladý muž Mike, jemuž nechybí podnikavost. Svůj americký sen žije naplno: opravuje střechy, umývá auta a ve svém plážovém bytě navrhuje originální nábytek. S příchodem noci se však z něj stává Magic Mike - stálá hvězda pánských vystoupení v klubu Xquisite.

Mike vidí potenciál v devatenáctiletém Kidovi, jehož zasvětí do tajů tance, večírků, svádění žen a lehkého výdělku. Zanedlouho si jejich nové číslo získá srdce mnohých fanynek a s příchodem léta se před nimi otevírá svět plný zábavy, přátelství a pohody. Mezitím však Mike poznává Kidovu sestru Brooke (Cody Hornová). Rád by se s ní sblížil, překážkou je však jeho životní styl.

Bez kalhot Zdroj: Archiv

"V 90. letech jsem pracoval osm měsíců jako striptér. Lidi to zajímá, ptají se mě, jak jsem se k tomu dostal, co jsem zažil a kolik vydělával. Podle Soderbergha šlo o vynikající námět - sexy, zábavný a šílený, exkurzi do zajímavého prostředí, o kterém spousta lidí nemá potuchy. "Žádná z postav není inspirovaná skutečnou osobou, ani ta má. Celý děj je fikce. Rozhodli jsme se tak naschvál, abychom měli volnou ruku při rozvíjení příběhu a našich vlastních scén," uvedl Tatum v distribučních materiálech.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Sony už poněkolikáté odkládá Uncharted a pořád nemá režiséra

Sony už poněkolikáté odkládá Uncharted a pořád nemá režiséra

27. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Sony pořád žije v domnění, že by se Uncharted mohlo začít natáčet v dohledné době a že se té premiéry třeba i jednou dožijeme.
Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

24. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Captain Marvel loni nikomu zrak nevytřel, díru do světa neudělal a stejně utržil víc jak miliardu dolarů jen z kin. První ženský film od Marvelu dostane již brzy pokračování a horší to snad nebude.
Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

23. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Režisér Taika Waititi si už stihl vydobýt ve filmovém světě zajímavé postavení. Originální a vizuálně hodně nápaditý režisér si nejdřív točil na Novém Zélandu svoje malé, trošku divné, ale hodně zábavné filmy, pak ovšem dostal nabídku na třetího Thora.
Recenze: Dolittle – Robert Downey Jr. a spousta zvířátek

Recenze: Dolittle – Robert Downey Jr. a spousta zvířátek

22. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Robert Downey Jr. to vloni zabalil jako Iron Man, a i když se šeptá, že jeho Tonyho Starka možná uvidíme v Black Widow, comicsové brnění už prakticky pověsil na hřebík.