Bez kalhot

10. 7. 2012 - 18:41 | Téma | red

Bez kalhot zdroj: tisková zpráva

Dveře do světa mužských striptérů otevřel ve svém nejnovějším filmu režisér Steven Soderbergh. Pod názvem Bez kalhot se od 12. července objeví i v českých kinech. Dnes ho v Praze představila distribuční společnost HCE. Film měl předpremiéru na karlovarském festivalu.

Příběh byl inspirován zkušenostmi Channinga Tatuma z dob, kdy pracoval jako striptér a o své herecké kariéře pouze snil. Tatum, který byl i producentem snímku, však nehraje sám sebe, ale svého staršího rádce Mika. Jeho postavu ztvárnil Alex Pettyfer. Matthew McConaughey se na plátně představuje v roli Dallase, vysloužilého striptéra a současného majitele klubu, v němž Mike se svým žákem vystupují.

Hlavním hrdinou příběhu je mladý muž Mike, jemuž nechybí podnikavost. Svůj americký sen žije naplno: opravuje střechy, umývá auta a ve svém plážovém bytě navrhuje originální nábytek. S příchodem noci se však z něj stává Magic Mike - stálá hvězda pánských vystoupení v klubu Xquisite.

Mike vidí potenciál v devatenáctiletém Kidovi, jehož zasvětí do tajů tance, večírků, svádění žen a lehkého výdělku. Zanedlouho si jejich nové číslo získá srdce mnohých fanynek a s příchodem léta se před nimi otevírá svět plný zábavy, přátelství a pohody. Mezitím však Mike poznává Kidovu sestru Brooke (Cody Hornová). Rád by se s ní sblížil, překážkou je však jeho životní styl.

Bez kalhot zdroj: tisková zpráva

"V 90. letech jsem pracoval osm měsíců jako striptér. Lidi to zajímá, ptají se mě, jak jsem se k tomu dostal, co jsem zažil a kolik vydělával. Podle Soderbergha šlo o vynikající námět - sexy, zábavný a šílený, exkurzi do zajímavého prostředí, o kterém spousta lidí nemá potuchy. "Žádná z postav není inspirovaná skutečnou osobou, ani ta má. Celý děj je fikce. Rozhodli jsme se tak naschvál, abychom měli volnou ruku při rozvíjení příběhu a našich vlastních scén," uvedl Tatum v distribučních materiálech.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Indiana Jones 5 přidává Phoebe Waller-Bridge

Indiana Jones 5 přidává Phoebe Waller-Bridge

12. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Po celé řadě odkladů a komplikací se nový Indiana Jones začne natáčet v červenci, tentokrát už snad doopravdy.
Amy Adams trpí v novém thrilleru Žena v okně na agorafobii

Amy Adams trpí v novém thrilleru Žena v okně na agorafobii

9. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Nový thriller Netflixu Žena v okně s Amy Adams v hlavní roli se blíží a novým trailerem připomíná brzké vydání.
Kdo mi jde po krku postaví Angelinu Jolie proti zabijákům a lesnímu požáru

Kdo mi jde po krku postaví Angelinu Jolie proti zabijákům a lesnímu požáru

8. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Warner Bros představují první trailer na nadcházející thriller Kdo mi jde po krku s Angelinou Jolie v hlavní roli.
Potvrzeno: Sylvester Stallone už v Creed III nebude

Potvrzeno: Sylvester Stallone už v Creed III nebude

7. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Boxerské drama Creed bylo výborné a Stallonovi přihrálo nominaci na Oscara. Jenže teď se svou nejslavnější rolí asi definitivně končí.