Bez kalhot

10. 7. 2012 - 18:41 | Téma | red

Bez kalhot zdroj: tisková zpráva

Dveře do světa mužských striptérů otevřel ve svém nejnovějším filmu režisér Steven Soderbergh. Pod názvem Bez kalhot se od 12. července objeví i v českých kinech. Dnes ho v Praze představila distribuční společnost HCE. Film měl předpremiéru na karlovarském festivalu.

Příběh byl inspirován zkušenostmi Channinga Tatuma z dob, kdy pracoval jako striptér a o své herecké kariéře pouze snil. Tatum, který byl i producentem snímku, však nehraje sám sebe, ale svého staršího rádce Mika. Jeho postavu ztvárnil Alex Pettyfer. Matthew McConaughey se na plátně představuje v roli Dallase, vysloužilého striptéra a současného majitele klubu, v němž Mike se svým žákem vystupují.

Hlavním hrdinou příběhu je mladý muž Mike, jemuž nechybí podnikavost. Svůj americký sen žije naplno: opravuje střechy, umývá auta a ve svém plážovém bytě navrhuje originální nábytek. S příchodem noci se však z něj stává Magic Mike - stálá hvězda pánských vystoupení v klubu Xquisite.

Mike vidí potenciál v devatenáctiletém Kidovi, jehož zasvětí do tajů tance, večírků, svádění žen a lehkého výdělku. Zanedlouho si jejich nové číslo získá srdce mnohých fanynek a s příchodem léta se před nimi otevírá svět plný zábavy, přátelství a pohody. Mezitím však Mike poznává Kidovu sestru Brooke (Cody Hornová). Rád by se s ní sblížil, překážkou je však jeho životní styl.

Bez kalhot zdroj: tisková zpráva

"V 90. letech jsem pracoval osm měsíců jako striptér. Lidi to zajímá, ptají se mě, jak jsem se k tomu dostal, co jsem zažil a kolik vydělával. Podle Soderbergha šlo o vynikající námět - sexy, zábavný a šílený, exkurzi do zajímavého prostředí, o kterém spousta lidí nemá potuchy. "Žádná z postav není inspirovaná skutečnou osobou, ani ta má. Celý děj je fikce. Rozhodli jsme se tak naschvál, abychom měli volnou ruku při rozvíjení příběhu a našich vlastních scén," uvedl Tatum v distribučních materiálech.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.