Film, v němž Bradley Cooper ztělesňuje muže, který je díky zázračné droze schopen využívat na sto procent schopnosti svého mozku, odsunul na druhé místo animovaný film Rango. Ten žebříčkům dominoval v uplynulých třech týdnech a tentokrát na vstupenkách vydělal 15,3 milionu dolarů.
První trojku největších kasovních úspěchů doplňuje vítěz z předchozího týdne - americký sci-fi snímek Světová invaze, který tentokrát vydělal 14,6 milionu dolarů, o 60 procent méně než před týdnem.¨
Mezi pět nejlepších kasovních trháků se poprvé dostaly dva nové filmy. Na čtvrtém místě drama The Lincoln Lawyer, který vydělal 13,4 milionu dolarů, a na pátém komedie Paul, za niž návštěvníci na lístcích zaplatili 13,2 milionu dolarů.¨
Celkový prodej vstupenek do kin v USA a v Kanadě o víkendu klesl proti stejnému víkendu loni o deset procent a byl to již čtvrtý víkendový pokles prodeje v řadě oproti stavu před rokem. Hospodářské výsledky prodeje vstupenek do kin v prvním čtvrtletí letošního roku jsou tak špatné, že by bylo nejlépe na ně zapomenout, tvrdí prezident odborného serveru Hollywood.com Paul Dergarabedian.