Plakát k filmu: Zvonilka: Tajemství křídel

Zvonilka: Tajemství křídel Tinker Bell: Secret of the Wings

dokina.cz
6,7

Premiéra 1. 11. 2012
USA, 2012, 92 min

Žánr:
rodinný, animovaný
Režie:
Ryan Rowe | celý štáb
Hrají:
Lucy Hale, Timothy Dalton, Anjelica Huston, Mae Whitman, Megan Hilty, Matt Lanter, Lucy Liu, Debby Ryan, Pamela Adlon, Jeff Bennett, Jane Horrocks, Rob Paulsen, Bella Thorne | všichni herci

Zvonilka: Tajemství křídelje fantastickým příběhem, ve kterém se Zvonilka vydává napříč zapovězenou hranicí ze svého domova do tajemných Zimních lesů, kde se setkává s celou řadou nových zimních víl a odhaluje kouzelné tajemství – Zvonilka má totiž sestru, stejně veselou a hravou Modrovločku. Ta se s ní na oplátku vydává na návštěvu do Zvonilčina domova. Když se o jejich pouti dozví královna Clarion a král Milori, vládci Zimních lesů, varují obě před tím, že už nikdy nesmějí zapovězenou hranici překročit, a vysvětlují jim oběť, kterou sami museli za podobný přestupek podstoupit. Zvonilka a Modrovločka ale nemohou ovlivnit přírodu. Když stroj na výrobu sněhu, který Modrovločka při svém putování po Zvonilčině domově používá, začne ohrožovat strom, jenž je zdrojem kouzelného prášku víl, jsou obě sestry nuceny sjednotit letní a zimní víly a vše napravit dříve, než bude pozdě.

Zvonilka: Tajemství křídelje fantastickým příběhem, ve kterém se Zvonilka vydává napříč zapovězenou hranicí ze svého domova do tajemných Zimních lesů, kde se setkává s celou řadou ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 116 hlasů
 • -
 • -

Recenze filmu Zvonilka: Tajemství křídel

Trailer k filmu

Související články k filmu Zvonilka: Tajemství křídel

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Film Twilight Saga zhlédlo o víkendu 213.280 diváků

  Film Twilight Saga zhlédlo o víkendu 213.280 diváků

  21. 11. 2012 14:48 Americký film Film Twilight Saga: Rozbřesk - 2. část naplnil o víkendu promítací sály a ocitl se v čele návštěvnosti českých kin. Poslední díl této filmové ságy zhlédlo vzápětí po premiéře 213.280 víkendových diváků, což je nejúspěšnější start letošního roku. Na tržbách vydělal 27,6 milionu korun.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Bondovka Skyfall má v Česku na kontě už přes 350.000 diváků

  Bondovka Skyfall má v Česku na kontě už přes 350.000 diváků

  14. 11. 2012 17:22 Už 351.121 diváků přišlo od konce října na nejnovější bondovku Skyfall. Podle diváckých výsledků je nejúspěšnějším filmovým projektem o agentu 007 v českých kinech; dosud v návštěvnosti vedlo Casino Royale, na které před šesti lety zavítalo 264.614 lidí.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Bondovka Skyfall opět vede žebříček návštěvnosti kin

  Bondovka Skyfall opět vede žebříček návštěvnosti kin

  6. 11. 2012 10:35 Na čtvrt milionu lidí během dvou týdnů v českých kinech zhlédlo nejnovější bondovku Skyfall. O víkendu si na konto připsala 75.344 diváků, kteří v pokladnách nechali 11,1 milionu korun. Druhé místo obsadil podle informací Unie filmových distributorů americký animovaný snímek Zvonilka: Tajemství křídel, jemuž stačilo 11.630 lidí.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.