Plakát k filmu: Zoolander 2

Zoolander No. 2 Zoolander No. 2

dokina.cz
4,4

Premiéra 18. 2. 2016
USA, 2016, 102 min, od 12 let

Žánr:
komedie
Režie:
Ben Stiller | celý štáb
Hrají:
Ben Stiller, Penélope Cruz, Owen Wilson, Will Ferrell, Christine Taylor, Kristen Wiig | všichni herci

Vzpomínáte si na Dereka Zoolandera? Svého času byl nejslavnějším manekýnem na světě. Jeho kolekce unikátních pohledů dokázala měnit fyzikální zákony. Když mu zlosyn Mugatu vymyl mozek, skoro zavraždil malajského premiéra. Zoolander byl též hlavní hvězdou stejnojmenné komedie, o které se mluví jako o kultovní, legendární a absolutně šílené. A protože chtěl její protagonista Ben Stiller jedničku ve všech směrech překonat, museli jsme si všichni pár let počkat na dokonalý scénář.

Uběhlo deset let a Derekovi (Ben Stiller), ani jeho kámošovi Hanselovi (Owen Wilson) už ve světě modelingu dávno pšenka nekvete. Pro něj jsou odepsaní a mrtví. Mrtvé (ale v pravém slova smyslu) začínají být i vybrané hudební celebrity, jejichž násilné konce spojuje jeden zvláštní detail – každého z nich našla policie s grimasou kopírující jeden z unikátních pohledů Dereka Zoolandera. Když takhle dopadne i Justin Bieber, rozhodne se hlavní a velmi sexy vypadající vyšetřovatelka (Penélope Cruz) pro velmi odvážný, leč také naprosto zoufalý pokus. Angažuje Dereka a Hansela a ti mají coby tajní agenti infiltrovat svět těch nejblyštivějších celebrit a najít v něm vraha dřív, než bys řekl Gaga. Aby jejich mise byla ještě o něco složitější, z vězení se právě dostal zlosyn Mugatu (Will Ferrell), který se za mřížemi doučil vše, co má umět správný záporák, a navíc tam pro Hansela a Dereka uchystal velmi brutální pomstu. Přehlídková mola budou už zase hořet.

Kromě neodolatelně podvratného humoru ozdobí druhého Zoolandera i mnohé hvězdy showbyznysu v malých, ale o to zábavnějších roličkách. Těšit se můžete například na pilota Formule 1 Lewise Hamiltona, zpěváky Lennyho Krawitze a Kanye Westa a další tváře, na které bude Derek vrhat legendární pohledy Blue Steel a Le Tigre.

Vzpomínáte si na Dereka Zoolandera? Svého času byl nejslavnějším manekýnem na světě. Jeho kolekce unikátních pohledů dokázala měnit fyzikální zákony. Když mu zlosyn Mugatu vymyl ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 35 hlasů
 • -
 • -

Kde se podívat online?

309.52 CZK Přehrát online

Recenze filmu Zoolander 2

 • Recenze Zoolander 2 na MovieZone

  Recenze MovieZone 30

  Buď jsme dospěli, nebo Derek zakrněl. Ale jen takovým alibismem se druhý Zoolander odbýt nedá. Fóry drhnou, základní premisa je slabá jako čajový pytlík a slavná camea to nezachrání. Svět se k Zoolanderovi otočil zády. Vy v zájmu svého zdraví udělejte totéž.

 • Recenze Zoolander 2 na Fandíme filmu

  Recenze Fandíme filmu 50

  Na návrat Dereka Zoolandera se čekalo dlouhých 15 let, stálo to za to?

Trailer k filmu

Související články k filmu Zoolander 2

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Vraždící panenka a hrůzná Osvětim

  Filmové premiéry: Vraždící panenka a hrůzná Osvětim

  17. 2. 2016 10:32 Porcelánová panenka místo osmiletého chlapce, vysloužilí modelové jako tajní agenti a pohled na Osvětim jako na chaotickou a přitom bezchybnou továrnu na smrt. Tento týden se můžete těšit na šest filmových premiér.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Zoolander 2 - trailer je venku

  Zoolander 2 - trailer je venku

  3. 8. 2015 21:30 Zoolander 2 se začíná pomalu a jistě blížit ke dni své premiéry. První trailer vypadá fantasticky a je fakt zábavný.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.