Plakát k filmu: Znovu ve hře

Znovu ve hře Second Act

dokina.cz
5,2

Premiéra 27. 12. 2018
USA, 2018, 103 min, od 12 let

Žánr:
komedie, romantický
Režie:
Peter Segal | celý štáb
Hrají:
Milo Ventimiglia, Jennifer Lopez, Vanessa Hudgens, Charlyne Yi, Leah Remini, Freddie Stroma | všichni herci

Nikdy není pozdě začít znovu! Vtipný a zároveň romantický film o cestě jedné obyčejné dívky za štěstím. Maya pracuje v místním supermarketu a marně čeká na povýšení, protože jí chybí tolik potřebný vysokoškolský diplom. Vše se rozhodnou vyřešit její přátelé a díky nové identitě, kterou pro ni vytvoří, Maya získá pozici, o které vždycky snila. Tím ale její nesnáze nekončí.

Nikdy není pozdě začít znovu! Vtipný a zároveň romantický film o cestě jedné obyčejné dívky za štěstím. Maya pracuje v místním supermarketu a marně čeká na povýšení, protože jí ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 1 hlasů
  • -

Trailer k filmu

Související články k filmu Znovu ve hře

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.