Plakát k filmu: Znamení

Znamení Signs

dokina.cz
6,7

Premiéra 5. 9. 2002
USA, 2002, 116 min

Žánr:
thriller, sci-fi, mystery

Všechno, co si farmář Graham Hess (Mel Gibson) doposud myslel o tomto světě, se změní v okamžiku, kdy objeví na svém poli zvláštní poselství - složitý obrazec z kruhů a čar, vyrytý do kukuřičného lánu. Skutečnosti, které odhalí během vyšetřování tohoto tajemství, navždy změní životy jeho bratra (Joaquin Phoenix) a dětí (Rory Culkin, Abigail Breslin). Scénárista a režisér M. Night Shyalaman přichází s unikátním příběhem, který se dotýká fenoménu záhadných obrazců v polích a ukazuje, jaký vliv má tento zvláštní jev na jednoho muže a jeho rodinu.

Všechno, co si farmář Graham Hess (Mel Gibson) doposud myslel o tomto světě, se změní v okamžiku, kdy objeví na svém poli zvláštní poselství - složitý obrazec z kruhů a čar, ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 965 hlasů
  • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 102.08 CZK 230.01 CZK Přehrát online

Související články k filmu Znamení

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Will a Jaden Smithovi hrají v akční sci-fi Po zániku Země

    Will a Jaden Smithovi hrají v akční sci-fi Po zániku Země

    7. 6. 2013 08:40 Will Smith ztvárnil spolu se svým neméně populárním dospívajícím synem Jadenem hlavní role v akčním sci-fi snímku Po zániku Země. V Praze jej představila distribuční společnost Falcon, která ho do kin uvede od 13. června.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.