Plakát k filmu: Zlato

Zlato Gold

dokina.cz
6,7

Premiéra 19. 1. 2017
USA, 2016, 120 min

Žánr:
thriller, dobrodružný, drama
Režie:
Stephen Gaghan | celý štáb
Hrají:
Matthew McConaughey, Edgar Ramirez, Bryce Dallas Howard, Corey Stoll, Toby Kebbell, Bill Camp | všichni herci

Film je natočen podle skutečného příběhu těžebního skandálu Bre-X Mineral Corporation na počátku 90. let. V hlavní roli skvělý Matthew McConaughey.

Film je natočen podle skutečného příběhu těžebního skandálu Bre-X Mineral Corporation na počátku 90. let. V hlavní roli skvělý Matthew McConaughey. celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 8 hlasů
 • -
 • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu Zlato

 • Recenze Zlato na MovieZone

  Recenze MovieZone 50

  Průměrný a nepříliš zábavný scénář uchopený zcela průměrným způsobem a okořeněný stabilně silným McConaugheym dává dohromady stále pouze průměrný film. Pro fanoušky těžkého průmyslu asi povinnost, ostatní však o nic nepřijdou.

 • Recenze Zlato na iDnes

  Recenze iDnes 60

  S bříškem a pleší, na hony vzdálený své obvyklé podobě, kraluje oscarový Matthew McConaughey snímku Zlato. Právě on je největším pokladem zlatokopecké historky založené na skutečnosti.

 • Recenze Zlato na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 85

  Nedá se říci, že byla každá minuta nadupaná dějem a emocemi. Po první třetině se možná budete nechápavě ptát, o čem bude zbytek? Ale režisér Stephen Gaghan očividně věděl, co dělá, a svou práci neodflákli ani scenáristi. Zlato záhy překvapí a nepřestane překvapovat až do konce, ať už se jedná o děj, nebo povedené vtípky. Zajímavý pohled do zákulisí fungování specifického průmyslového odvětví a politických machinací nemluvě.

 • Recenze Zlato na Total film

  Recenze Total film 70

  Zlato (2017) Nečekejte Vlka z Wall Street, tohle je opravdu trošku jiný film a podobností tu je jen minimum. Je to příběh jednoho průseru, který nad hranu průměru vytáhlo kvalitní herecké obsazení. McConaughey nám ještě předvede velké věci. Sošky tentokrát ale cinkat nebudou.

Související články k filmu Zlato

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.