Plakát k filmu: Život za život

Život za život Réparer les vivants

dokina.cz
7,2

Premiéra 20. 7. 2017
Francie, Belgie, 2016, 103 min, od 12 let

Žánr:
drama
Režie:
Katell Quillévéré | celý štáb
Hrají:
Tahar Rahim, Emmanuelle Seigner, Anne Dorval, Bouli Lanners, Monia Chokri, Kool Shen | všichni herci

Vše začíná v noci, tři mladí surfaři na bouřlivém moři. O několik hodin později, po cestě domů, dochází k nehodě. Vše je zcela závislé na životě v nemocnici v Le Havre, Simonova existence je jenom iluzí. Mezitím v Paříži čeká žena transplantaci orgánu, který jí dá nový život.

Vše začíná v noci, tři mladí surfaři na bouřlivém moři. O několik hodin později, po cestě domů, dochází k nehodě. Vše je zcela závislé na životě v nemocnici v Le Havre, Simonova ... celý popis


Mediadesk
Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 2 hlasů
  • -
  • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 59.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Život za život

  • Recenze Život za život na Total film

    Recenze Total film 75

    Život za život (2017) Život za život je krásná filmařina, při které vás nejspíš neminou slzy jako očistná součást příběhu, ve kterém jeden život skončí a další může pokračovat.

Trailer k filmu

Související články k filmu Život za život

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.