Plakát k filmu: Zimní tvoření: Sněhová královna

Sněhová královna Snezhnaya koroleva

dokina.cz
5,5

Rusko, 2012, 80 min

Žánr:
fantasy, animovaný, pohádka
Režie:
Vladlen Barbe, Maksim Sveshnikov | celý štáb
Hrají:
Anna Shurochkina, Galina Tyunina, Dmitriy Nagiev, Lyudmila Artemeva, Ivan Okhlobystin, Liza Arzamasova | všichni herci

Animovaný příběh natočený na motivy světoznámé pohádky od Hanse Christiana Andrsena. Sněhová královna uvalí na zemi kletbu a všude zavládne nekonečná zima. Neutichající polární vítr ochladí lidská srdce a z nich se vytratí všechna radost. Děvčátko Gerda spolu s fretkou Lutou a skřítkem Ormem se vydají na dlouhou cestu do paláce Sněhové královny, aby zachránili jejího bratříčka Kaye a navždy vysvobodili zemi z věčného sněhu a mrazu.

Animovaný příběh natočený na motivy světoznámé pohádky od Hanse Christiana Andrsena. Sněhová královna uvalí na zemi kletbu a všude zavládne nekonečná zima. Neutichající polární ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
  • -
  • -
  • -

Kde se podívat online?

Přehrát online
Přehrát online

Trailer k filmu

Související články k filmu Zimní tvoření: Sněhová královna

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Sněhová královna - recenze ruské animované pohádky

    Sněhová královna - recenze ruské animované pohádky

    17. 12. 2014 22:00 Zlá panovnice svým prokletím odstartuje v zemi velmi dlouhou a krutou zimu. Jedinou šancí je malá dívka, skřítek a fretka, kteří putují zmrzlou krajinou do paláce čarodějnice, aby zachránili svět. Vítejte v kině na dva roky staré ruské pohádce Sněhová královna.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.