Plakát k filmu: Žena na válečné stezce

Žena na válečné stezce Kona fer í stríð

dokina.cz
7,1

Francie, Island, Ukrajina, 2018, 101 min

Žánr:
thriller, komedie, akční
Režie:
Benedikt Erlingsson | celý štáb
Hrají:
Halldóra Geirharðsdóttir, Jóhann Sigurðarson, Jörundur Ragnarsson | všichni herci

Padesátnice Halla je zdánlivě spořádaná učitelka a sbormistryně, ale pod klidným zevnějškem dříme víc, než se na první pohled zdá. Tvrdá a nekompromisní žena má ještě druhý život – vede totiž soukromou válku s průmyslovými giganty, kteří ničí islandskou krajinu. Nejhledanější žena ostrova řeší s lukem v ruce dilema mnohých z nás: jak svým dílem přispět k tomu, aby nedošlo k ekologické a sociální katastrofě?

Padesátnice Halla je zdánlivě spořádaná učitelka a sbormistryně, ale pod klidným zevnějškem dříme víc, než se na první pohled zdá. Tvrdá a nekompromisní žena má ještě druhý život ... celý popis


Mediadesk
Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
  • -
  • -

Recenze filmu Žena na válečné stezce

  • Recenze Žena na válečné stezce na iDnes

    Recenze iDnes 65

    Navenek spořádaná padesátnice, učitelka stojící v čele místního sboru, tajně vede ještě druhý život „zenové teroristky“. Přichází islandská aktivistická komedie s názvem Žena na válečné stezce.

Trailer k filmu

Související články k filmu Žena na válečné stezce

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.