Plakát k filmu: Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí Crank: High Voltage

dokina.cz
6,2

Premiéra 23. 7. 2009
USA, 2009, 96 min

Žánr:
akční, drama, fantasy, kriminální
Režie:
Mark Neveldine, Brian Taylor | celý štáb
Hrají:
Jason Statham, Amy Smart, Dwight Yoakam, Efren Ramirez, Julanne Chidi Hill, Jose Pablo Cantillo | všichni herci

Ještě intenzivnější, ještě akčnější… Zastav a nepřežiješ 2 – Vysoké napětí je adrenalinový šok, který vás nenechá vydechnout.

Ve snímku Zastav a nepřežiješ byl nájemnému vrahovi Chevu Cheliosovi do těla vpraven jed, který ho zabije, pokud neudrží své srdce v nepřetržitém stresu.

V tomto vysoko-oktanovém pokračování čínská mafie ukradne Cheliosovo téměř nezničitelné srdce a vymění ho za bateriově poháněnou náhradu, která vyžaduje pravidelné dávky elektřiny, aby se udržela v chodu. Odhodlání získat své skutečné srdce zpět a touha po pomstě jsou jeho hnacím motorem. Chev Chelios se vydává na zběsilou honičku ulicemi L.A. a sejme každého, kdo se mu postaví do cesty.

Ještě intenzivnější, ještě akčnější… Zastav a nepřežiješ 2 – Vysoké napětí je adrenalinový šok, který vás nenechá vydechnout. Ve snímku Zastav a nepřežiješ byl nájemnému vrahovi ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 701 hlasů
  • -
  • -
  • -

Související články k filmu Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Jason Statham chce natočit třetí adrenalinový Crank

    Jason Statham chce natočit třetí adrenalinový Crank

    6. 4. 2015 20:30 Pamatujete si na akční thriller Crank, v němž Jason Statham potřeboval hodně adrenalinu, aby dokázal odbourat jed ve svých žilách? Jednička byla parádní komediální jízdou, dvojka už přeháněla na každém kroku, ale pořád bavila. nyní se prý chystá třetí díl.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.