Plakát k filmu: Zahraj to znovu, Same

Zahraj to znovu, Same Play It Again, Sam

dokina.cz
7,7

Premiéra 14. 1. 2010
USA, 1972, 85 min

Žánr:
komedie, romantický
Režie:
Herbert Ross | celý štáb
Hrají:
Woody Allen, Diane Keaton, Tony Roberts, Jerry Lacy | všichni herci

Allan Felix se nachází v nepříjemné životní situaci. Odešla od něj manželka a on se neúspěšně pokouší navázat vztah s jinou ženou. Ani není divu, v přítomnosti žen se z něj stává roztěkaný nemotora, který nedá dohromady kloudnou větu. Do toho mu přichází na pomoc manželský pár - nejlepší přítel Dick a jeho zanedbávaná choť Linda. Vlastně je tu ještě někdo Humphrey Bogart z Casablancy - Felixova iluzorní postava, kterou si jakožto fanda toho filmu vytvořil, mu radí jak rázně vyřídit jeho problémy.

Allan Felix se nachází v nepříjemné životní situaci. Odešla od něj manželka a on se neúspěšně pokouší navázat vztah s jinou ženou. Ani není divu, v přítomnosti žen se z něj stává ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 47 hlasů
  • -
  • -
  • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 101.55 CZK 254.25 CZK Přehrát online

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.