Plakát k filmu: Zabiják & bodyguard

Zabiják & bodyguard The Hitman's Bodyguard

dokina.cz
6,1

Premiéra 17. 8. 2017
USA, 2017, 118 min, od 12 let

Žánr:
komedie, akční
Režie:
Patrick Hughes | celý štáb
Hrají:
Elodie Yung, Ryan Reynolds, Tsuwayuki Saotome, Richard E. Grant, Gary Oldman, Roy Hill | všichni herci

Nejlepší bodyguard na světě dostane nového klienta, nájemného vraha, který musí svědčit u Mezinárodního soudního dvora. Aby se včas dostavili k soudnímu řízení, musí oba zapomenout na to, že jsou tak trochu jiní a že si možná až příliš lezou na nervy.

Nejlepší bodyguard na světě dostane nového klienta, nájemného vraha, který musí svědčit u Mezinárodního soudního dvora. Aby se včas dostavili k soudnímu řízení, musí oba ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 5 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 82.00 CZK 220.00 CZK Přehrát online
PŮJČOVNÉ 69.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Zabiják & bodyguard

 • Recenze Zabiják & bodyguard na iDnes

  Recenze iDnes 55

  Jediným premiérovým soupeřem Svěrákovy novinky Po strništi bos bude v kinech americká akční komedie Zabiják & bodyguard. Hvězdami sice nešetří, zato s akcí i se smíchem si dává načas.

 • Recenze Zabiják & bodyguard na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 60

  Spousta kousků této filmové skládačky je kvalitní, ale dohromady nefunguje. Scénář a provedení pokulhávají za potenciálem. U komedie si prostě nemůžeme dvě hodiny vystačit s nadávkami a chováním hrdinů ve stylu: jeden říká, že se něco musí naplánovat/rozmyslet, druhý se ve stejnou chvíli vrhá do situace po hlavě. A zamrzí také nevyužitý potenciál zloducha Garyho Oldmana, který ani jednou nepřekvapí.

 • Recenze Zabiják & bodyguard na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 50

  Bývalý top-tajný agent a v současnosti elitní nájemný ochránce na volné noze (a s traumatem z minulosti kvůli jedné neúspěšné akci) Michael (Ryan Reynolds) dostane novou zakázku – usvědčeného trestance, profesionálního zabijáka Daria (Samuel L. Jackson), kterého má ochránit na cestě do nizozemského Haagu, kde musí stihnout soud a svědčit proti bývalému prezidentovi Běloruska (Gary Oldman). Odměnou za svědectví bude Dariovi propuštění jeho ženy z vězení (Salma Hayek). A Michaelovi tuhle prácičku dohodila jeho bývalá přítelkyně, agentka Interpolu, která by mu mohla dopomoci zpět k jeho agentské kariéře.

 • Recenze Zabiják & bodyguard na Fandíme filmu

  Recenze Fandíme filmu 70

  Samuel L. Jackson a Ryan Reynolds řádí v akčním buddy movie.

Související články k filmu Zabiják & bodyguard

 • Obrázek k souvisejícímu článku: V pokračování Zabijáka & bodyguarda si zahrají Morgan Freeman i Antonio Banderas

  V pokračování Zabijáka & bodyguarda si zahrají Morgan Freeman i Antonio Banderas

  14. 3. 2019 10:06 Držitel Oscara, Morgan Freeman, podepsal kontrakt na pokračování akčního thrilleru Zabiják & bodyguard (The Hitman's Bodyguard) v produkci Lionsgate a Millenium Films.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Pokračování Obecné školy a bodyguard nájemného zabijáka

  Filmové premiéry: Pokračování Obecné školy a bodyguard nájemného zabijáka

  16. 8. 2017 10:04 Vzpomínky na dětství, které prožil Zdeněk Svěrák za války na venkově a nájemný vrah jako nový klient nejlepšího světového bodyguarda. Tento týden přináší dvě filmové premiéry.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Hráči se smrtí, pátrání po uneseném synovi, nebezpečná jungle a další skvělé trailerové novinky

  Hráči se smrtí, pátrání po uneseném synovi, nebezpečná jungle a další skvělé trailerové novinky

  16. 6. 2017 14:45 Uplynulý týden přinesl velkou dávku trailerových novinek. Zajímavě vypadá snímek experimentující na hranici života a smrti s názvem Hráči se smrtí, historická road movie Křižáček inspirována romantickou básní Jaroslava Vrchlického a animák Maxinožka vyprávějící o náctileté outsiderovi Adamovi na dobrodružné cestě za odhalením záhady svého dávno ztraceného tatínka. Halle Berry pátrá po uneseném synovi v akčním thrilleru Kidnap a Daniel Radcliffe se se svými přáteli vydává na dobrodružnou a nebezpečnou cestu smrtící džunglí. Dále můžete mrknout na první trailer k marvelovskému Black Pantherovi, animák Coco, mystery horor Happy Death Day nebo komedii Daddy's Home 2.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.