Plakát k filmu: Za láskou vzhůru

Za láskou vzhůru Un homme à la hauteur

dokina.cz
7,1

Premiéra 4. 8. 2016
Francie, 2016, 98 min

Žánr:
komedie, romantický
Režie:
Laurent Tirard | celý štáb
Hrají:
Jean Dujardin, Virginie Efira, Cédric Kahn, Edmonde Franchi, Stéphanie Papanian, César Domboy | všichni herci

Diane (Virginie Efira) je krásná žena s vysokým pracovním postavením. Pracuje v renomované právnické firmě, má vynikající smysl pro humor a je zkrátka ženou, za kterou se každý chlap otočí. Diane právě prošla nešťastným manželstvím a rozvodem, ale je opět připravena najít muže svých snů. Existuje však něco takového jako náhoda anebo osud? Asi ne! Jednoho večera Diane zazvoní domácí telefon a ona přijme hovor od jistého Alexandra (Jean Dujardin), tajemného muže, který našel její mobil. Alexandr je zdvořilý, šarmantní a vtipný jako i bohatý. Již během telefonního hovoru mezi nimi přeskočí jiskra a téměř okamžitě si dohodnou rande. Diane podlehla kouzlu Alexanderova hlasu a sní o tom, jak asi vypadá ve skutečnosti. Jak už to ale bývá, představy jsou někdy lepší než skutečnost a jejich setkání nedopadne úplně podle Dianiných očekávání.

Diane (Virginie Efira) je krásná žena s vysokým pracovním postavením. Pracuje v renomované právnické firmě, má vynikající smysl pro humor a je zkrátka ženou, za kterou se každý ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 2 hlasů
 • -
 • -

Recenze filmu Za láskou vzhůru

 • Recenze Za láskou vzhůru na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 80

  Komedie diváka zaujme mnoha kultivovanými vtípky a skvělými dialogy, stejně jako charismatickou hereckou dvojicí, mezi kterou skvěle funguje chemie. Klidně bychom to s hrdiny vydrželi déle, než 98 minut (a rádi!) ale ne nadarmo se říká: “Dobrého pomálu.” Stejně jako to platí o Alexandrovi. Od začátku sice víme, jak to dopadne… Ale jiný konec bychom ani nechtěli.

Trailer k filmu

Související články k filmu Za láskou vzhůru

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Tým superzločinců a matky na pařbě

  Filmové premiéry: Tým superzločinců a matky na pařbě

  3. 8. 2016 12:00 Tým nejnebezpečnějších superzločinců, cesta za osvobozením od mateřských povinností, telefonní hovor vedoucí k setkání a nekončící boj se samotou a obezitou. 30. týden tohoto roku nám přinese 4 filmové premiéry, obnovenou premiéru legendárního Barbara Conana s Arnoldem Schwarzeneggerem a dvě české restaurované klasiky.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.