Plakát k filmu: Yeti: Ledové dobrodružství Premiéra

Yeti: Ledové dobrodružství Smallfoot

dokina.cz
6,6

Premiéra 21. 9. 2018
USA, 2018, 96 min

Žánr:
komedie, rodinný, animovaný

Animovaný dobrodružný film pro diváky všech věkových kategorií. Je opakem legendy o yetim, protože v našem filmu mladý bystrý yeti Migo objevuje svět pidinožek = lidí (yeti s malou nohou). Veselý příběh o přátelství, odvaze a radosti z objevování nových věcí.

Animovaný dobrodružný film pro diváky všech věkových kategorií. Je opakem legendy o yetim, protože v našem filmu mladý bystrý yeti Migo objevuje svět pidinožek = lidí (yeti s ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
  • -
  • -

Související články k filmu Yeti: Ledové dobrodružství

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Dwayne Johnson v akčním nářezu podle videoherní klasiky a první teaser Deadpoolu 2

    Dwayne Johnson v akčním nářezu podle videoherní klasiky a první teaser Deadpoolu 2

    1. 12. 2017 10:00 Akční nářez založený na klasické videohře z 80. let, první část nových Avengers, Animovaný Sherlock vyšetřující zmizení zahradních ornamentů, cesta napříč časoprostorem a první teaser Deadpool 2. V tomto týdnu spatřila světlo světa pěkná řádka skvělých trailerů, které určitě stojí za shlédnutí.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.