Plakát k filmu: X-Men: Dark Phoenix Premiéra

X-Men: Dark Phoenix X-Men: Dark Phoenix

Premiéra 6. 6. 2019 (za 2 měsíce)
USA, 2019

Žánr:
dobrodružný, akční, sci-fi
Režie:
Simon Kinberg | celý štáb
Hrají:
Evan Peters, Jennifer Lawrence, Jessica Chastain, James McAvoy, Sophie Turner, Michael Fassbender | všichni herci

X-Meni čelí nejhroznějšímu a nejsilnějšímu nepříteli: Jean Grey, která pochází z jejich vlastních řad. Během vesmírné záchranné mise Jean téměř zemře, když jejím tělem projde záhadná kosmická síla. Když se vrátí domů, zjistí, že ji tato síla udělala silnější, ale zároveň o mnohem nestabilnější.

X-Meni čelí nejhroznějšímu a nejsilnějšímu nepříteli: Jean Grey, která pochází z jejich vlastních řad. Během vesmírné záchranné mise Jean téměř zemře, když jejím tělem projde ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnotit můžete po premiéře 6. 6. 2019
 • -
 • -
 • -
 • -

Související články k filmu X-Men: Dark Phoenix

 • Obrázek k souvisejícímu článku: X-Men: Dark Phoenix předvádí všemocnou Jean Grey

  X-Men: Dark Phoenix předvádí všemocnou Jean Grey

  28. 2. 2019 15:32 Společně se Spider-Manem to byli právě X-Meni, kteří nastartovali komiksovou mánii v kinech a kterým může Marvel za takhle velké nakopnutí žánru děkovat. X-Meni mají svůj konec ale na dohled, alespoň tedy ve své stávající podobě.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Dark Phoenix: do kin míří asi poslední X-Meni tak jak je známe

  Dark Phoenix: do kin míří asi poslední X-Meni tak jak je známe

  27. 9. 2018 14:01 První oficiální trailer na Dark Phoenix, tedy nové X-Meny, je konečně tady. Možná taky půjde o poslední X-Meny v téhle sestavě, v tomhle střihu a stylu. Mutantí partička totiž přechází pod Disneyho, dohlížet na ni bude šéf Marvelu Kevin Feige a to se budou dít věci.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.