Plakát k filmu: WTF

WTF N'importe qui

dokina.cz
5,5

Premiéra 29. 5. 2014
Francie, 2014, 81 min, od 12 let

Žánr:
komedie
Režie:
| celý štáb
Hrají:
Rémi Gaillard | všichni herci

Více jak deset let vyvádí Remi Gaillard různé ptákoviny a získal si tím mezinárodní věhlas. Je to hvězda – vtipný, pobuřující, francouzský Borat s 1.4. bilionů shlédnutí. Realita je ale jiná. Ve svých 38 letech žije stále ve svém malém bytě z dávek státu a pořád dokola poslouchá stížnosti od své přítelkyně, že už by se z něj měl stát NĚKDO. Jelikož už jeho přátele mají také práce a rodiny, chce i on změnit svůj život.

Konečně si vezme svojí těhotnou přítelkyni, přestěhují se do malého domku na předměstí a její táta mu nabídne stabilní práci. Pokušení je sice na každém rohu, ale on se drží, jelikož to slíbil své manželce. Jednou však jeho největší fanda, 16-ti letý chlapec, který k němu stále vzhlíží se pokusí imitovat jeden z jeho žertů a plazí se po silnici přestrojený za hlemýždě. Na jeho nemocničním lůžku mu dá Remi slib…Ale jediný Remi ví lépe než kdokoliv jiný, že aby se z něj stal NĚKDO, musí udělat COKOLIV. A aby udělal cokoliv, bude muset přesvědčit svého bývalého kolegu, aby dali dohromady svojí starou bandu a udeřit ještě více než kdykoliv předtím.

Více jak deset let vyvádí Remi Gaillard různé ptákoviny a získal si tím mezinárodní věhlas. Je to hvězda – vtipný, pobuřující, francouzský Borat s 1.4. bilionů shlédnutí. Realita ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 1 hlasů
 • -
 • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu WTF

 • Recenze WTF na fffilm

  Recenze fffilm 20

  Odvážím se tvrdit, že jste v životě už viděli nějaká vtipná videa od Francouze Rémiho Gallarda, i když jste třeba nevěděli, že jsou od Rémiho Gallarda a že je Francouz. Jeho videa jsou zde na YouTube . Některá mi připadají vtipná, jiná ne. Některá mi připadají zlá a zákeřná (ano, dokonce i mně), protože v nich jde jen o to, že Rémi nic netušícímu člověku nečekaně způsobí škodu / bolest a pak uteče. Představa celovečerního filmu, složeného z podobných scének, ve mně vyvolávala spíše obavy. Ale třeba to bude něco jako Borat? Třeba to bude nějak slušně spojeno do nějakého celku? Třeba přitom bude Gallard nějak reflektovat sám sebe...? Jak jsem se mýlil! Film s českým názvem WTF totiž není sérií vtipných (ani jiných) Gallardových scének!

 • Recenze WTF na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 55

  Bez nich to dře a my můžeme tak akorát rezignovaně čekat na další nepřetržitý řetězec výplodů protagonistovy fantazie za doprovodu především báječné písně Hanka Williamse III. "Rebel Within". Nejspíš pro mne zůstane záhadou, proč místo planých pokusů o (ne)smysluplnost nevybylo místo na ještě víc epizodek. Patrně, abychom méně pochybovali, proč máme preferovat kino před YouTube... Jedná se o odvážný počin, jenž si žádal víc promyslet.

 • Recenze WTF na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 30

  Rémi Gaillard je francouzský komik, který natáčí na video různé srandovní skeče a nahrává je na Youtube, díky čemuž má ve světě značný věhlas a kupu fanoušků. Proslavil se tím, že se v převleku několikrát dostal na nějakou prestižní událost (vydával se např. za člena národního volejbalového družstva a oslavoval s týmem vítězství), aniž by si kdokoli všiml, že tam vlastně nemá co dělat. Nejčastěji se ale převléká za různá zvířata a následně provádí věci, které by někdo označil za výtržnictví, jiný je zas může považovat za nápaditou švandu s občasným společensko-kulturně-satirickým přesahem.

Související články k filmu WTF

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Připomeňte si nejlepší potrhlá videa Rémiho Gaillarda

  Připomeňte si nejlepší potrhlá videa Rémiho Gaillarda

  29. 5. 2014 15:30 Nejspíše ho znáte jako francouzského autora odvážných videí, v nichž se ulicemi probíhá ve všemožných kostýmech a páchá přitom neplechu. V prvním celovečerním novém filmu jménem WTF (původně N'importe Qui) si francouzský performer Rémi Gaillard pro změnu zahraje alternativní verzi sebe sama, a snímek proto nefunguje jenom jako shrnutí jeho nejodvážnějších kousků. Recenzi jsme vám již nabídli, nyní nabízíme tedy Rémiho nejlepší videa v přehledu jeho dosavadní tvorby. 

 • Obrázek k souvisejícímu článku: WTF - recenze filmu složeného ze scének Rémiho Gallarda

  WTF - recenze filmu složeného ze scének Rémiho Gallarda

  26. 5. 2014 09:00 Odvážím se tvrdit, že jste v životě už viděli nějaká vtipná videa od Francouze Rémiho Gallarda, i když jste třeba nevěděli, že jsou od Rémiho Gallarda a že je Francouz. Jeho videa jsou zde na YouTube. Některá mi připadají vtipná, jiná ne. Některá mi připadají zlá a zákeřná (ano, dokonce i mně), protože v nich jde jen o to, že Rémi nic netušícímu člověku nečekaně způsobí škodu / bolest a pak uteče.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.