Plakát k filmu: Wonder Woman

Wonder Woman Wonder Woman

dokina.cz
7,4

Premiéra 1. 6. 2017
USA, 2017, 141 min, od 12 let

Žánr:
dobrodružný, akční, fantasy
Režie:
Patty Jenkins | celý štáb
Hrají:
Gal Gadot, Chris Pine, Connie Nielsen, Robin Wright Penn, Danny Huston, David Thewlis | všichni herci

Ještě než se stala Wonder Woman, podstoupila princezna Amazonek Diana trénink, který z ní udělal neporazitelnou bojovnici. Vyrůstala v chráněném ostrovním ráji až do doby, kdy na jejich pobřeží havaroval americký pilot a vyprávěl jim o masivním konfliktu zuřícím v okolním světě. Diana opouští bezpečí domova s přesvědčením, že dokáže hrozbu zastavit. Diana bojuje po boku muže ve válce, která má ukončit všechny konflikty, a objevuje plný potenciál svých schopností … a svůj skutečný úděl.

Ještě než se stala Wonder Woman, podstoupila princezna Amazonek Diana trénink, který z ní udělal neporazitelnou bojovnici. Vyrůstala v chráněném ostrovním ráji až do doby, kdy na ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 19 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 110.00 CZK 430.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Wonder Woman

 • Recenze Wonder Woman na fffilm

  Recenze fffilm 40

  Kdesi v jiné dimenzi, na tajném ostrově, poměrně spokojeně žijí Amazonky, legendární bojovnice. Pak se protrhne nějaká prostorová díra a na ostrov spadne fešný americký špion (Chris Pine) a za ním němečtí pronásledovatelé (na Zemi totiž právě zuří první světová válka). Němci a Amazonky se navzájem zmasakrují a nejmladší z Amazonek, Diana (Gal Gadotová), se s Pinem vydává zpět do lidského světa. Je totiž přesvědčena, že zosnovatelem světové války je zlý bůh Árés a chce ho zlikvidovat. Touto velkorozpočtovou comicsovou adaptací pokračují Warner Bros. ve své snaze o vytvoření "comicsového filmového univerza DC", a opakuje se víceméně totéž, co u Batmana v Supermana a Sebevražedného oddílu . Opět vznikl film, který má přes dvě hodiny, je na něm vidět, že byl hrozně drahý, ale buď byl v průběhu svého vzniku změněn k nepoznání, nebo jsou jeho tvůrci retardovaní.

 • Recenze Wonder Woman na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 60

  Wonder Woman je jednou z nejklasičtějších superhrdinek z komiksové stáje DC Comics, vzniklo s ní mnoho filmů a seriálů a počítá se s ní i do připravované filmové Ligy spravedlnosti. Kdo viděl film Batman v Superman, tak mohl novou podobu Wonder Woman v podání původem izraelské herečky Gal Gadot spatřit už tam, byť se toho o ní mnoho nedozvěděl. Nyní je tato postava řádně představena ve svém vlastním filmu.

 • Recenze Wonder Woman na MovieZone

  Recenze MovieZone 60

  Někdy pecka, někdy peklo, dohromady snesitelná žánrovka. Wonder Woman umí pobavit, dojmout i nadchnout, všechny perfektní scény ale zastiňuje kupa hrůzných přešlapů, které film zase strhávají dolů. Gal Gadot a Chris Pine si vyloženě sedli a na jejich dialogy by šlo koukat od rána do večera. Čas od času si však někdo vzpomene, že rozpočet velí přidat humor a digibordel, takže je každá režijní výhra po zásluze potrestána.

 • Recenze Wonder Woman na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 85

  Wonder Woman je více než uspokojující film. Po Muži z oceli a již zmíněném Batman v Superman studio D.C. konečně představuje kvalitní snímek se zajímavou zápletkou. Ovšem těžko by byl takový, jaký je nebýt hlavní představitelky, která ztvárnila roli tělem i duší. Za pochvalu stojí i speciální efekty a dobové kostýmy, které vytvářejí dostatečně autentické prostředí války, které se prolíná s fantaskním světem superhrdinů. Samozřejmě nelze opomenout fakt, že jde o počin, který propaguje a podporuje ženskou sílu a postavení žen ve světě superhrdinů, ve kterém se zrcadlí postavení žen ve světě. Což je osvěžující motiv. Nutno podotknout, že i soupeřící studio Marvel chystá svůj superhrdinský film s dámskou protagonistkou, Captain Marvel, který bude, doufejme úspěšně, pokračovat ve stopách Wonder Woman. Ale Wonder Woman není jen o ženskosti, je to i správný komiksový akčňák, který osloví mnohé fanoušky i obyčejné diváky a určitě stojí za zhlédnutí.

 • Recenze Wonder Woman na iDnes

  Recenze iDnes 55

  Třináct let po Catwoman a dvanáct po Elektře je tu zase komiks se ženskou hrdinkou. Do našich kin vstupuje Wonder Woman neboli bojovná dcera královny Amazonek, jíž to nejvíce sluší v britských kulisách od českých trikařů.

 • Recenze Wonder Woman na Total film

  Recenze Total film 90

  Wonder Woman (2017) Sólovka ženské superhrdinky ze stáje DC je velkým překvapením. Od začátku do konce výborně funguje, učí se z funkcionalit konkurenčního univerza a zároveň posiluje klasické postupy, které jsme milovali u původních supermanovských filmů. Wonder Woman s tváří Gal Gadot je jednou z nejzapamatovatelnějších hrdinek moderní doby. Tleskáme!

 • Recenze Wonder Woman na Fandíme filmu

  Recenze Fandíme filmu 80

  Nejslavnější dámská superhrdinka si získala srdce mnoha fanoušků a my chválíme rovněž.

Související články k filmu Wonder Woman

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Wonder Woman 2 natočí režisérka jedničky

  Wonder Woman 2 natočí režisérka jedničky

  12. 9. 2017 11:28 Wonder Woman byl takový malý zázrak letošního léta. Propadák snad nikdo nečekal, ale film příjemně překvapil po kritické i komerční stránce. Oznámení Wonder Woman 2 tak na sebe nenechalo dlouho čekat a teď už víme kdo ho natočí. Po dlouhém vyjednáváním se za kameru postaví Patty Jenkins, ověřená režisérka prvního dílu.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Televizní a filmová historie Wonder Woman

  Televizní a filmová historie Wonder Woman

  VIDEO FEATURED 6. 6. 2017 18:03 Detailní sestřih, kde nechybí snad žádná zmínka.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Neporazitelná bojovnice a útěk před nacisty

  Filmové premiéry: Neporazitelná bojovnice a útěk před nacisty

  31. 5. 2017 10:54 Dlouho očekávaný snímek o neporazitelné bojovnici, úprk malých kluků do nacisty neokupované zóny na jihu Francie, prudce nekorektní dánská komedie o hledání nájemného zabijáka a příběh mladé židovky, která se na Valašsku ukrývá před hrozbou deportace v období II. světové války. V tomto týdnu čekají na české diváky 4 filmové premiéry.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.