Plakát k filmu: Whitney

Whitney Whitney

dokina.cz
7,1

Premiéra 2. 8. 2018
USA, Anglie, 2018, 120 min, od 15 let

Žánr:
životopisný, hudební, dokumentární
Režie:
Kevin Macdonald | celý štáb
Hrají:
Whitney Houston, Kevin Costner, Bobby Brown, Aretha Franklin, Bobbi Kristina Brown, Dionne Warwick | všichni herci

Nejprodávanější, nejúspěšnější či nejoceňovanější – každý přívlastek k famózní Whitney Houston stoprocentně sedí. Každý velký úspěch je však vykoupen a najít pravdu není vždy jednoduché – dokument od oscarového režiséra Kevina Macdonalda se ale do tohoto boje přesto pouští a nezapomenutelnou formou přibližuje božskou Whitney tak, jak ji ještě neznáte. Jedná se o oficiální dokument požehnaný matkou Whitney a její nejbližší rodinou. Ta poskytla exkluzivní rozhovory a záběry ze zákulisí jejího života, které dosud nebyly zveřejněny.

Nejprodávanější, nejúspěšnější či nejoceňovanější – každý přívlastek k famózní Whitney Houston stoprocentně sedí. Každý velký úspěch je však vykoupen a najít pravdu není vždy ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů

Recenze filmu Whitney

  • Recenze Whitney na iDnes

    Recenze iDnes 65

    Premiéra dokumentu Whitney vyvolala v Cannes senzaci tvrzením, že hvězdu zneužívala v dětství její teta. Ale ať ve filmu, který vešel do našich kin, říká o Whitney Houston kdokoli cokoli, nejsilnější je stále její zpěv.

Trailer k filmu

Související články k filmu Whitney

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Tom Cruise v další nesplnitelné misi a rodinka superhrdinů

    Filmové premiéry: Tom Cruise v další nesplnitelné misi a rodinka superhrdinů

    30. 7. 2018 10:00 Tom Cruise jako Ethan Hunt v další z nesplnitelných misí, návrat oblíbené superhrdinské animované rodinky, zbloudilý duch v novém těle, domorodý chovatel dobytka v dramatickém westernu z dvacátých let minulého století, a dokument o famózní Whitney Houston. V tomto týdnu jde do kin 5 filmových premiér.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.