Plakát k filmu: Vzkaz v láhvi

Vzkaz v láhvi Flaskepost fra P

dokina.cz
7,3

Německo, Švédsko, Norsko, Dánsko, 2016, 112 min

Žánr:
thriller, drama, kriminální
Režie:
Hans Petter Moland | celý štáb
Hrají:
Nikolaj Lie Kaas, Fares Fares, Pål Sverre Hagen, Jakob Ulrik Lohmann, Amanda Bjerre-Petersen, Johanne Louise Schmidt | všichni herci

Po osmi letech strávených v Severním moři doputuje tajemný vzkaz v láhvi až na stůl kriminálního Oddělení Q, které se specializuje na staré nevyřešené případy. Detektiv Carl Mørck (Nikolaj Lie Kaas) a jeho asistent Assad (Fares Fares) jsou vtaženi do temného případu vraždícího psychopata, sektářské víry a unesených dvojic sourozenců, jejichž zmizení nikdo nehlásil. Jen co detektivové začnou záhadu rozplétat, věci se dají do pohybu v ďábelském tempu. Třetí díl krimisérie podle bestsellerů Jussiho Adler-Olsena navazuje na to nejlepší z tradice severských detektivek a díky režii Hanse Pettera Molanda tentokrát dojde i na černý humor.

Po osmi letech strávených v Severním moři doputuje tajemný vzkaz v láhvi až na stůl kriminálního Oddělení Q, které se specializuje na staré nevyřešené případy. Detektiv Carl Mørck ... celý popis


Mediadesk
Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 4 hlasů
 • -
 • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu Vzkaz v láhvi

 • Recenze Vzkaz v láhvi na MovieZone

  Recenze MovieZone 80

  Trochu odlišný, ale jasně nejlepší díl dánské detektivní trilogie. Série se ubírá směrem většího napětí a filmovosti, což jí prospívá, a vy budete známé dvojce policajtů fandit víc než dřív. Dobrá práce!

 • Recenze Vzkaz v láhvi na iDnes

  Recenze iDnes 70

  Pod názvem Vzkaz v láhvi vstoupili do kin staří známí. Potřetí se typický severský krimithriller ocitá v kodaňském oddělení pro zapomenuté či odložené případy a potřetí dokazuje, že tohle řemeslo Skandinávie prostě umí.

 • Recenze Vzkaz v láhvi na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 70

  Celkově je Vzkaz v láhvi kvalitně natočený, má zajímavou zápletku a je místy dost napínavý, celkově tedy splňuje požadavky krimi thrilleru. Špičkové herecké obsazení je další nespornou výhodou. Je tedy trochu škoda, že se konec filmu není plynulejší a obsahuje možná až příliš mnoho zvratů.

 • Recenze Vzkaz v láhvi na Total film

  Recenze Total film 90

  Vzkaz v láhvi (Dánsko, 2016) Vzkaz v láhvi je bravurní evropská filmařina, která má takové grády, že Hollywood může jen tiše závidět. A jak všichni víme, vše špičkové severské se brzy dočká americké kopie. Doufejme, že Olsenovu sérii tahle nápodoba mine. Protože severské koprodukci se tohle opravdu mimořádně povedlo. Je tu dostatečně rozervaný vyšetřovatel a opravdu uvěřitelný a plnokrevný šílenec. Ponurost zůstala, ale humor je novinkou. Takhle má vypadat pořádná detektivka!

Trailer k filmu

Související články k filmu Vzkaz v láhvi

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Želví partička a záhadný vzkaz

  Filmové premiéry: Želví partička a záhadný vzkaz

  1. 6. 2016 10:00 Známá želví partička v boji za záchranu světa, druhá šance pro řidiče autobusu, nadpřirozené schopnosti malé čarodějky a vzkaz odhalující temný případ vraždícího psychopata. Tento týden je pro nás připraveno 7 filmových premiér a hororová klasika z konce 60. let minulého století.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.