Plakát k filmu: Vyvolený

Vyvolený Unbreakable

dokina.cz
7,4

USA, 2000, 106 min

Žánr:
thriller, drama, mystery, fantasy
Režie:
M. Night Shyamalan | celý štáb
Hrají:
Bruce Willis, Samuel L. Jackson, Robin Wright Penn, Spencer Treat Clark, Charlayne Woodard, Eamonn Walker | všichni herci

K nárazu došlo ve 3 hodiny 15 minut. První plně obsazený vagón byl roztržen na dvě půlky a ty se rozletěly na opačné strany. Druhý vůz urazil ještě po svém rozdrcení čtyři sta stop. Úlomky z trosek vlakové soupravy byly nalezeny až míli od místa nehody. Ze sto osmnácti pasažérů a sedmi členů posádky jako zázrakem přežil jediný člověk … Z večerních zpráv David Dunn (Bruce Willis) zázračně přežil, ale tragická havárie vlaku přesto změnila jeho život. V čem spočívá tajemství jeho nezranitelnosti? Kým a proč byl vyvolen a obdařen jedinečnou schopností přežít? Odpovědi, které jsou ovšem víc znepokojivé než samotné otázky nabízí tajemný cizinec Elijah Price (Samuel L. Jackson). David patří mezi "vyvolené" a jeho život už nikdy nebude stejný jako dřív.

K nárazu došlo ve 3 hodiny 15 minut. První plně obsazený vagón byl roztržen na dvě půlky a ty se rozletěly na opačné strany. Druhý vůz urazil ještě po svém rozdrcení čtyři sta ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 376 hlasů
  • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 102.18 CZK 255.84 CZK Přehrát online

Související články k filmu Vyvolený

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Will a Jaden Smithovi hrají v akční sci-fi Po zániku Země

    Will a Jaden Smithovi hrají v akční sci-fi Po zániku Země

    7. 6. 2013 08:40 Will Smith ztvárnil spolu se svým neméně populárním dospívajícím synem Jadenem hlavní role v akčním sci-fi snímku Po zániku Země. V Praze jej představila distribuční společnost Falcon, která ho do kin uvede od 13. června.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.