Plakát k filmu: Vykolejená

Vykolejená Trainwreck

dokina.cz
6,1

Premiéra 6. 8. 2015
USA, 2015, 125 min

Žánr:
komedie
Režie:
Judd Apatow | celý štáb
Hrají:
Colin Quinn, Amy Schumer, Josh Segarra, Devin Fabry, Carla Oudin, Ryan Farrell | všichni herci

Monogamie je nemožná. Tohle životní moudro vtluče rozvádějící se otec do hlavy malé Amy tak silně, že je rozhodnutá se jím zbytek života řídit. Výsledkem je nejen nesmírně pestrý milostný život jedné mladé ženy, ale také svérázná romantická komedie. Ostatně co jiného byste čekali od Judda Apatowa, tvůrce Kopaček nebo Zbouchnuté.

Život se s Amy (Amy Schumer) docela mazlí. Má skvělou práci ve společenském časopise, báječné kamarádky, útulný byt a pěknou sestavu přítulných partnerů, kteří od ní kromě příležitostného sexu nic nechtějí. Když tu a tam uslyší tikat biologické hodiny, navštíví vdanou sestru nebo brutálně cynického otce a tikání hned ustane. Amy by takhle spokojeně žila asi až do přechodu, kdyby se nerozhodla napsat rozhovor s velmi úspěšným sportovním doktorem Aaronem (Bill Hader). Jako správná novinářka se rozhodne poznat objekt svého zájmu opravdu důkladně, a tak se s ním vyspí. Zcela v duchu svého životního názoru, naprosto nezávazně. Jenže tenhle doktor je z poněkud jiného materiálu než ostatní příležitostní milenci a chtěl by s ní sex závazně opakovat. Fakt, že je hradba její monogamie takhle brutálně napadena, Amy naprosto vyděsí. Rozhodne se, že vezme nohy na ramena, jenže sotva vyrazí, uvědomí si, že se jí už nechce běžet životem samotné. To by ale předtím nesměla dát „svému“ doktorovi kopačky.

Režisér, producent a scenárista Judd Apatow je znám jako tvůrce originálních a nemilosrdných komedií, které mu pomáhá psát sám život. Originální a nemilosrdná je i Amy Schumer, čím dál zářivější hvězda na americkém komediálním nebi, která k Vykolejené napsala scénář. „Takovou koncentraci fórů jsem v žádném jiném scénáři neviděl. A že jsem jich za ta léta přečetl. Ta holka je génius a každý ji musí milovat,“ vyznává se Judd Apatow. Teď se tedy zamilují i čeští diváci. Monogamie je vážně nemožná.

Monogamie je nemožná. Tohle životní moudro vtluče rozvádějící se otec do hlavy malé Amy tak silně, že je rozhodnutá se jím zbytek života řídit. Výsledkem je nejen nesmírně pestrý ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 5 hlasů

Kde se podívat online?

307.42 CZK Přehrát online

Recenze filmu Vykolejená

 • Recenze Vykolejená na MovieZone

  Recenze MovieZone 50

  Tuctová romanťárna, která se snaží šokovat, ale ve své drzosti je zcela neškodná. Apatow by si měl příště psát scénář sám a nenechat žádnou pipku, co točí tříminutové skeče, aby nás mořila dvěma hodinami nudy a rádoby nekorektních fórů. Pro ty, co nepatří mezi skalní fanoušky Apatowa/Schumer, masochisty či analytiky americké mentality tak mnoho důvodů k návštěvě kina bohužel nezbývá.

 • Recenze Vykolejená na fffilm

  Recenze fffilm 40

  Amy (Amy Schumerová) je mladá redaktorka prestižního magazínu, která nenávidí monogamii a málokdy se ocitne v posteli se stejným chlapem více než jednou. Když ale potká (pracovně) doktora Aarona (Bill Hader), se kterým si to samozřejmě také rozdá, začne v ní hlodat červ pochybnosti, zda by konečně neměla zkusit vztah. Nejnovější film Judda Apatowa je "starring vehicle" pro Amy Schumerovou, známou komediantku, která si sama napsala scénář. Amy Schumerová dokáže být velice vtipná. Stejně tak Bill Hader. Stejně tak Judd Apatow.

 • Recenze Vykolejená na iDnes

  Recenze iDnes 55

  Do patnácti let nepřístupno – a režíruje Judd Apatow, proslulý takzvaně nekorektními, tedy obhroublými tituly Zbouchnutá či 40 let panic. Jasné zaklínadlo činí z romantické komedie Vykolejená už předem hit.

 • Recenze Vykolejená na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 75

  Hvězdně obsazená komedie Vykolejená má sice několik pomalejších míst, ale vzhledem k celkovému náboji filmu a velké vrstvě popadaného popcornu ze smějících se úst můžeme konstatovat, že jde o povedený kousek.

 • Recenze Vykolejená na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 40

  Mluvit dnes o Juddu Apatowovi jako o králi soudobé moderní komedie je už poněkud mimo mísu. Přitom ještě před osmi roky to byla skoro pravda. Ještě donedávna byl totiž jedním z nejvýraznějších komediálních tvůrců, v posledních letech ale poněkud polevil. Filmy, na kterých se podílel, přibývají už jen zvolna, přičemž z těch, co režíroval, šly u nás v kinech jen dva – 40 let panic a Zbouchnutá. Navíc se dá říct, že ty komedie, které pouze produkoval (Superbad, Kopačky…) jsou mnohdy výrazně vydařenější a vtipnější než ty, které sám natáčel, nebo k nim psal scénář.  Obecně mají totiž jeho snímky velký problém s přestřelenou délkou, s dramaturgickou rozmělněností a s dějovou utahaností, a to jak v rámci jednotlivých scén, tak v globálním měřítku.

Trailer k filmu

Související články k filmu Vykolejená

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Jennifer Lawrence prozradila podrobnosti o filmu, na kterém pracuje společně s Amy Schumer

  Jennifer Lawrence prozradila podrobnosti o filmu, na kterém pracuje společně s Amy Schumer

  5. 11. 2015 12:00 Slavné hollywoodské krásky píšou scénář k nové komedii. A jak to tak vypadá, máme se na co těšit…

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Srpnové herečky - Kate Mara, Christina Applegate a ty další...

  Srpnové herečky - Kate Mara, Christina Applegate a ty další...

  8. 8. 2015 12:00 Ačkoliv tradiční logika velí očekávat v letních měsících nával těch největších blockbusterů plných krasavic nejepičtějšího ražení, tentokrát srpen nabízí vpravdě nečekaná jména. Od někdejší seriálové hvězdičky přes feministickou bohyni až po kubánskou krásku druhořadých ambic je ovšem přesto srpen plný překvapení! 

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Vykolejená - zbrusu nová komedie od Judda Apatowa

  Vykolejená - zbrusu nová komedie od Judda Apatowa

  2. 8. 2015 20:30 Amy (Amy Schumerová) je mladá redaktorka prestižního magazínu, která nenávidí monogamii a málokdy se ocitne v posteli se stejným chlapem více než jednou. Když ale potká (pracovně) doktora Aarona (Bill Hader), se kterým si to samozřejmě také rozdá, začne v ní hlodat červ pochybnosti, zda by konečně neměla zkusit vztah.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.