Plakát k filmu: Vybíjená

Vybíjená Vybíjená

dokina.cz
4,2

Premiéra 12. 3. 2015
Česká Republika, 2015

Žánr:
komedie
Režie:
Petr Nikolaev | celý štáb
Hrají:
Michal Suchánek, Richard Genzer, Ondřej Sokol, Simona Krainová, Lukáš Vaculík, Simona Babčáková, Hynek Čermák | všichni herci

Vybíjená je groteskou o přátelství, osudových láskách, kráse a ošklivosti, alkoholu a hledání lidského štěstí. V několika časových rovinách vypráví příběh spolužáků, kteří spolu prožívají různé životní etapy. Ocitáme se na abiturientském srazu gymnázia. Zdánlivě banální situace dává prostor nejen pro sentimentální vzpomínky, ale především k bilanci nenaplněných tužeb i uskutečněných snů a prožitého života.

V centru příběhu jsou tři kamarádi – Jeff, Skippy a Tom, které životní peripetie neustále vracejí do společného bydliště – staromládeneckého doupěte, které se pro ně stává útočištěm podle toho, jak získávají či ztrácejí životní partnerky. Jejich protipólem jsou dvě ženské hrdinky – třídní kráska Eva, která se stane postupně objektem lásky všech spolužáků a ošklivka Hujerová, které schopnost sebeironického nadhledu dává nejen schopnost přežít ve světě krásných, ale najít i vlastní cestu ke štěstí.

Vybíjená je groteskou o přátelství, osudových láskách, kráse a ošklivosti, alkoholu a hledání lidského štěstí. V několika časových rovinách vypráví příběh spolužáků, kteří spolu ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 34 hlasů
 • -
 • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 69.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Vybíjená

 • Recenze Vybíjená na MovieZone

  Recenze MovieZone 50

 • Recenze Vybíjená na fffilm

  Recenze fffilm 50

  Parta maturantů se sejde po 25 letech v hostinci u jezera a vzpomínají na staré časy, tedy především na rok 1989. Petr Nikolaev ( Lidice , Příběh kmotra ) sfilmoval knihu Michaela Viewegha. Tři největší třídní žertéře hrají v dospělých verzích Sokol + Suchánek + Genzer, nejkrásnější holku Simona Krainová a nejošklivější holku Simona Babčáková.

 • Recenze Vybíjená na iDnes

  Recenze iDnes 50

  Distributor filmu Vybíjená zve na komedii. Poněkud přehání. Přepis stejnojmenné knihy Michala Viewegha šíří spíše melancholii zmarněných snů.

 • Recenze Vybíjená na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 60

  Další snímek určený pro typického českého diváka už nemá moc možností, čím ještě překvapit, nicméně v dlouhých zimních večerech jistě rád poslouží svou společností.

 • Recenze Vybíjená na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 30

  Českou komedii Vybíjená, natočenou podle stejnojmenného románu Michala Viewegha, režíroval Petr Nikolaev (Příběh kmotra, Lidice, Kousek nebe…), který se s Vieweghovou látkou setkal už při natáčení Báječných let pod psa, svého tehdejšího celovečerního debutu.

Související články k filmu Vybíjená

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Vybíjená - recenze nového vieweghovského filmu

  Vybíjená - recenze nového vieweghovského filmu

  8. 3. 2015 20:00 Parta maturantů se sejde po 25 letech v hostinci u jezera a vzpomínají na staré časy, tedy především na rok 1989. Petr Nikolaev (Lidice, Příběh kmotra) zfilmoval knihu Michaela Viewegha.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.