Plakát k filmu: Všichni jsou v pohodě

Všichni jsou v pohodě Everybody's Fine

dokina.cz
6,5

Premiéra 25. 3. 2010
USA, Itálie, 2009, 100 min

Žánr:
drama

Vdovec, který zjistí, že jeho jediným spojením s jeho rodinou byla jeho žena, se vydá na neplánovanou cestu, aby se znovu setkal s každým ze svých dospělých dětí.

Vdovec, který zjistí, že jeho jediným spojením s jeho rodinou byla jeho žena, se vydá na neplánovanou cestu, aby se znovu setkal s každým ze svých dospělých dětí. celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 429 hlasů
 • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu Všichni jsou v pohodě

 • Recenze Všichni jsou v pohodě na MovieZone

  Recenze MovieZone 80

  Robert De Niro cestuje po Americe a zjišťuje, že mu jeho děti neříkají víc, než by ho kdy napadlo. Začíná tedy rozplétat síť tajemství, kterou na něj za poslední desetiletí upletly, a brzy je mu jasné, že přes veškerou snahu možná udělal pár základních chyb ve výchově. Jejich napravování však nebude zahrnovat příliš zábavných situací, naopak vás zatáhne do silného dramatu o odvrácené straně rodičovství, po jehož skončení třeba dostanete lepší náhled na své nejbližší. Nečekejte tedy povrchní báchorku o vztazích, ale spíš pečlivě vysoustruženou sbírku životních pravd, která má i přes drobné chybičky hodně co říct.

 • Recenze Všichni jsou v pohodě na fffilm

  Recenze fffilm 60

  Robertu De Nirovi zemřela manželka a on žije zcela sám. Má čtyři dávno dospělé děti (Kate Beckinsaleová, Drew Barrymoreová, Sam Rockwell, Austin Lysy), které s ním dávno nežijí. Všichni čtyři měli přijet na svátky, ale pak jim do toho všem "něco vlezlo". De Niro se tedy odhodlá, sbalí kufr, zabalí si prášky na srdce a vydá se napříč USA na překvapivou návštěvu všech čtyř dětí. Trailer poněkud lže. Nejedná se o žádnou rozvernou komedii, ale spíš o značně depresivní záležitost s občasnými ostrůvky suchého humoru. De Niro není hlupák a záhy mu dojde, že: 1) jeho děti na tom nejsou zdaleka tak dobře, jak mu tvrdily do telefonu a v dopisech, a 2) mají nějaký velký společný problém a snaží se ho před ním ututlat. (Rozhodně ale nejde o nějakou detektivku nebo film s překvapivým zvratem.) Film je remakem deset dvacet let starého italského filmu slavného režiséra se slavným hercem a musím říct, že i když jsem ho neviděl, na základě pár minut ukázek mi jeho nenápadná evropská poetika připadá smysluplnější než pokus o její hollywoodizaci ve Všichni jsou v pohodě . Herci se snaží, o žádném z nich se nedá říct, že by byl špatný, ale v tomto žánru je strašná spousta mnohem, mnohem lepších filmů, které nemají problém vyhranit se buď po evropsku nebo po americku. Tenhle zůstal neuspokojivě na půli cesty a místy to působí podivně.

Související články k filmu Všichni jsou v pohodě

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Všichni jsou v pohodě

  Všichni jsou v pohodě

  29. 3. 2010 08:04 Vdovec, který zjistí, že jeho jediným spojením s jeho rodinou byla jeho žena, se vydá na neplánovanou cestu, aby se znovu setkal s každým ze svých dospělých dětí.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Komedie Všichni jsou v pohodě se objeví v kinech od 1.dubna.

  Komedie Všichni jsou v pohodě se objeví v kinech od 1.dubna.

  16. 3. 2010 13:00 Komedie Všichni jsou v pohodě, kde se v hlavních rolích představí Robert De Niro, Drew Barrymoreová, Kate Beckinsaleová a Sam Rockwell, vstoupí do kin 1.dubna. Dnes ji společnost Falcon představila na pracovní projekci v Praze.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: McCartney napsal píseň pro nový film s de Nirem o vdovci

  McCartney napsal píseň pro nový film s de Nirem o vdovci

  13. 12. 2009 19:15 Slavný hudebník Paul McCartney napsal jen málo písní určených přímo pro filmy. Nyní se rozhodl přispět jímavou baladou s názvem (I Want to) Come Home do filmového příběhu o ovdovělém muži, který se snaží přiblížit svým dospělým dětem. Podle agentury AP tak učinil po zhlédnutí tohoto snímku režiséra Kirka Jonese.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.