Plakát k filmu: Všechno, úplně všechno

Všechno úplně všechno Everything, Everything

dokina.cz
5,8

USA, 2017, 96 min, od 12 let

Žánr:
drama
Režie:
Stella Meghie | celý štáb
Hrají:
Amandla Stenberg, Nick Robinson, Anika Noni Rose, Ana de la Reguera, Taylor Hickson, Danube R. Hermosillo | všichni herci

Madeline je sedmnáct a hodně čte. Nic jiného totiž dělat nemůže. Její imunita nedokáže bojovat s venkovním světem, a proto je stále zavřená doma ve svém sterilním pokoji. Společnost jí dělá jen matka a ošetřovatelka. Všechno se ale změní v okamžiku, kdy se do sousedního domu nastěhuje nová rodina a s ní i kluk Olly. Jelikož se nemůže se záhadným sousedem setkat, začnou si psát emaily. Madeline si tak během krátkého času uvědomí, že její život není skutečný, a proto nabere odvahu všechno risknout…

Madeline je sedmnáct a hodně čte. Nic jiného totiž dělat nemůže. Její imunita nedokáže bojovat s venkovním světem, a proto je stále zavřená doma ve svém sterilním pokoji. ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 14 hlasů
 • -
 • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 79.00 CZK 329.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Všechno, úplně všechno

 • Recenze Všechno, úplně všechno na iDnes

  Recenze iDnes 50

  Jmenuji se Madeline Whittierová a jsem nemocná. Moje nemoc je vzácná a málo známá. Jsem totiž alergická na celý svět. Tak začíná stejnojmenná knižní předloha snímku Všechno, úplně všechno, který právě přichází do kin.

 • Recenze Všechno, úplně všechno na MovieZone

  Recenze MovieZone 60

  Maddy kvůli těžké nemoci nesmí opustit dům, když se ale seznámí se sousedem Ollym, zamiluje se. A rozhodne se riskovat vlastní život kvůli první, ale možná i poslední lásce. Romantika Všechno úplně všechno potěší každého, komu chybí další Hvězdy nám nepřály nebo podobný slaďák. Nepřichází sice s ničím originálním, ale najdete tu všechno, co od podobného filmu můžete chtít. A Amandla Stenberg je v hlavní roli výtečná.

 • Recenze Všechno, úplně všechno na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 45

  Tento snímek má opravdu všechno, co od něj očekáváme. Zákeřnou nemoc, hrozbu smrti, dvě pohledné hlavní postavy, romantiku i dobrodružství. Milovníci dojímaček typu Hvězdy nám nepřály nebo Nejdelší jízda si tudíž přijdou na své. Co ale v tomhle filmu schází je reálnost a méně patetičnosti. A hlavně něco, co by pozvedlo Všechno, úplně všechno z hlubin moře plného podobně laděných titulů.

Související články k filmu Všechno, úplně všechno

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Padouch Gru se svými Mimoni a život ve sterilním pokoji

  Filmové premiéry: Padouch Gru se svými Mimoni a život ve sterilním pokoji

  28. 6. 2017 10:00 Malí i velcí diváci se konečně dočkali premiéry nového animáku Já, padouch 3. Mimoni se v roce 2015 stali vůbec nejúspěšnější domácí premiérou tak uvidíme, jak dopadne Já, padouch. Druhým premiérovým filmem tohoto týdne je Všechno úplně všechno, vyprávějící o sedmnáctileté dívce, jejíž imunita nedokáže bojovat s venkovním světem, a proto musí být stále zavřená ve svém sterilním pokoji.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Hvězdně obsazené thrillery, Arnie toužící po pomstě a další žhavé trailery uplynulého týdne

  Hvězdně obsazené thrillery, Arnie toužící po pomstě a další žhavé trailery uplynulého týdne

  16. 2. 2017 12:46 Uplynulý týden opět přinesl velké množství zajímavých trailerů k očekávaným titulům. Příběh netradiční dětské rodiny vypráví drama Pátá loď, Arnold Schwarzenegger září v thrilleru Aftermath a milostné drama z doby Americké občanské války přináší snímek Oklamaný. Mimo již zmíněné stojí určitě za řeč hororový trailer Wish Upon, komedie Girls Trip, nebo hvězdně obsazené thrillery The Circle a Unlocked.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.